Testuj z nami nowe produkty marki Hevea

Ogłoszenie:

- j​eśli masz warunki do te​stowania produktów dla dzieci,

- jeśli masz w domu malucha w wieku ​0​-5

- jeśli chcesz napisać na temat testowanych produktów rzetelną opinię, opisać wykonanie, 

przenaczenie i funkcjonalnosć

- jeśli nie boisz się podzielić swoją opinią​ i zdjęciami (lub filmem)​ z ewentualymi nabywcami produktu

już dzisiaj odezwij się do nas.

Proponujemy bezpłatne testowanie nowych produktów marki hevea, których rynkowa premiera przewidziana jest 

na połowę b.r.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.​

Pisz na mail biuro@heveamaterace.pl, dodaj koniecznie portfolio lub adres bloga/profilu 

social media.

Czekamy na Twoje zgłoszenie tylko do  31-03. ​

Przewidziane atrakcyjne pakiety rzeczowe i rabaty na nasze produkty. ​

Z wybranymi osobami skontaktujemy się osobiście i ustalimy szczegóły współpracy!

 

Zakupowe zwyczaje Polaków 2017 cz.1

Magazyn Biznes meble.pl opublikował ranking Zakupowe zwyczaje Polaków za 2017 r. Badania przeprowadzono we wrześniu na grupie reprezentatywnej 1019 dorosłych mieszkańców Polski. Z tej grupy aż 40% zadeklarowało zakup mebli w 2017 roku. Kolejne 12% deklarowało chęć zakupu mebli jeszcze przed końcem roku. Autorzy badania podkreślają, że to najbardziej optymistyczny wynik w ostatnich latach.  Z badań wynika, że nastroje w społeczeństwie w odniesieniu do planowanych i dokonanych zakupów są bardzo dobre. Otrzymane wyniki wskazują, że po meble, statystyczny Polak udaje się do sklepu raz na 2 lata!

Nie odnotowano wielkich wahań w odsetkach osób kupujących meble niezależnie od wielkości zajmowanego mieszkania, grupy wiekowej czy liczby osób tworzących gospodarstwo domowe. Co ciekawe – stosunkowo wysoki jest odsetek osób deklarujących zakupy mebli w grupie rencistów i bezrobotnych a także osób pow. 66 roku życia. Autorzy badania – Instytut Socjologii UO podtrzymują tezę, że poczucie bezpieczeństwa Polaków odnośnie przyszłości jest na wysokim poziomie.

Nas cieszy najbardziej, że pod względem rodzaju kupowanych mebli w 2017 r. na trzecim miejscu znalazły się meble do sypialni (aż 19,7% respondentów) a w tej grupie łóżka, materace, szafki nocne. Ta grupa ustępuje miejsca tylko nieznacznie meblom do pokoju dziennego (wynik 20,9%).  Meble młodzieżowe i dziecięce kupiło lub zamierza kupić 9,1% pytanych i jest to wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Na miejscu pierwszym są meble tapicerowane wypoczynkowe – sofy, fotele, wersalki.

Rośnie odsetek osób kupująych meble przez internet. W 2017 r. aż 7,3% dokonało zakupu w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych. Według autorów badania ten kanał sprzedaży stale się rozwija i w najbliższych latach coraz częściej konsumenci będą dokonywali zakupu mebli przez internet. Poziom zakupów mebli do sypialni (w tym materaców) w internecie jest jeszcze wyższy i sięga 8%. Spora część osób, bo aż 31% dokonała zakupu mebli do swojej sypialni w salonie meblowym innym niż markety i sieciowe, czyli inaczej mówiąc w mniejszych sklepach z meblami, materacami i łóżkami. Na uwagę zasługuje fakt, że nikte nie zadeklarował zakupu mebli do sypialni w wielobranżowym supermarkecie! Jeszcze wyższy poziom zakupów przez internet odnotowano w grupie mebli młodzieżowych i dziecięcych – aż 20% respondentów dokonało zakupu w e-sklepach i serwisach aukcyjnych.

Polacy wydają więcej na meble. W porównaniu do poprzedniego badania wzrosła liczna osób, które zadeklarowały zakupy meblowe na kwotę ponad 10tys.pl – jest to aż 7% osób. Największą grupę nadal stanowią kupujący dysponujący kwotą 2-5tys. pln – równe 30%. Warto zauważyć, że łącznie aż 75% osób zadeklarowało kwotę powyżej 1000 pln.

Zasady konserwacji i czyszczenia pokrowców z kolekcji hevea.

Podstawowe zasady konserwacji i pielęgnacji materaców Hevea.

 

  1. Materac lateksowy może być zginany, rolowany, składany na okres transportu (np. dostawa, przeprowadzka, remont, sprzątanie) – jednak nie należy go przechowywać dłuższy czas w takiej pozycji. Zalecamy rozpakowanie przesyłki i usunięcie folii w ciągu 10-14 dni od dostarczenia.
  2. Każdorazowo po złożeniu lub zrolowaniu materaca należy go ręcznie rozprostować, ułożyć w pokrowcu i ramie łóżka naciągając narożniki oraz pozostawić do minimum kilkugodzinnej relaksacji. W przypadkach dłuższego przechowywania materaca w pozycji złożonej lub zrolowanej oraz przy dużych różnicach temperatur pomiędzy miejscem przechowywania i użytkowania – relaksacja w temperaturze pokojowej może być nawet 48-godzinna.
  3. Materac lateksowy należy użytkować na stelażu szczebelkowym płaskim lub elastycznym ale o rozstawie szczebelków maksimum 3-5 cm. Nie należy użytkować materaca lateksowego bezpośrednio na podłodze lub innym sztywnym, jednolitym podłożu.
  4. Materace dwustronne należy zamieniać stronami użytkowymi góra/dół i lewo/prawo. Najlepiej jeśli zamiany stron dokonujemy nie rzadziej niż raz na pół roku.
  5. Konserwacja dzianin użytkowanych pokrowców polega na utrzymywaniu go w stanie nadającym się do jak najdłuższego użycia, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Sposób konserwacji jest uzależniony jest od rodzaju włókna i jego właściwości. Należy pamiętać, że kosztowna konserwacja, przy dużym nakładzie pracy i środków technicznych, obniża wartość dzianiny, osłabia jej strukturę i przyspiesza procesy degradacji. Pokrowce wykonane z dzianin AEGIS, AEGIS AIR PLUS, MEDICA, ALOE GREEN POWER, GRAFFITI, TENCEL SILKY FEELING, CASHMERE BEAUTY, DISNEY można prać ręcznie, czyścić miejscowo za pomocą np. mokrej gąbki lub w pralkach i pralnicach w temp. do 60C. Stosować program do dzianin delikatnych, bez wirowania i suszenia w suszarkach automatycznych. Zaleca się stosowanie programów do pokrowców o ile są dostępne. Stosowanie środków chemicznych jest dopuszczalne tylko po uprzednim wykonaniu testów w miejscach słabo widocznych. Dopuszcza się zastosowanie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru. Po praniu lub czyszczeniu miejscowym pokrowiec zaleca się wysuszyć w pozycji poziomej w temperaturze pokojowej. Stosowane na wyrobach symbole dotyczące konserwacji podają zawsze najwyższą granicę czynności konserwacyjnych.
  6. Zaleca się systematyczne odplamianie pokrowców, co pozwoli uniknąć częstego powtarzania procesów czyszczenia lub prania i niszczenia dzianiny. Odplamianie należy przeprowadzić możliwie szybko po zauważeniu śladu na pokrowcu. Świeże plamy dają się łatwiej usunąć a wilgoć z plamy nie zdąży przeniknąć w głąb produktu.
  7. Materace wraz z wkładem mogą być czyszczone za pomocą ręcznych parownic, odkurzaczy do tapicerki i zawierajacych lampę UV oraz wilgotnych ścierek z miękkiej dzianiny. Czyszczenie parą lub wodą winno być wykonywane w pomieszczeniach dobrze wentylowanych a użytkowanie materaca jest możliwe dopiero po całkowitym osuszeniu wkładu.

Świat Młodych w Bydgoszczy

Materace dla dzieci, łóżeczka, komplety mebelków do sypialni. Wszytko to najlepszych rodzimych marek i sprawdzonych producentów. W Bydgoszcz w styczniu b.r. przy ul. Szajnochy 2 ruszył showroom i sklep dedykowany dla dzieci z grupy wiekowej 0+ i 2+. Profesjonalne doradztwo i komplementarność to cechy wyrózniające ten salon z pośród innych. Świat Młodych w Galerii Dom i Wnętrze posiada pełna ofertę łóżek i tapczanów Hevea oraz materaców naszej marki. Zapraszamy !

#materacedladzieci #hevea #bydgoszcz

Pokrowce Aegis po liftingu

Popularna dzianina Aegis Natural Care doczekała się liftingu. Już od marca w modelach dla dorosłych sypialni a od kwietnia/maja we wszytkich modelach materaców hevea oferowana będzie dzianina Aegis Air Plus Natural Care. Materace dla dzieci, materace do sypialni i wszystkie pozostałe produkty z oferty hevea zyskają pokrowiec z nową funkcjonalnością. Wykończenie Air Plus ułatwia utlenianie i tym samym pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów z otoczenia materaca. Śpisz zdrowo a wypoczynek i relaks są pełne i optymalne. Na zawsze – bo Air Plus nie usuwa się podczas czyszczenia lub prania pokrowca. Zapraszamy do współpracy !

Walentynki w Galerii Ślesin

Już 14 lutego zapraszamy do naszego salonu firmowego w Galerii Ślesin. Tylko w Walentynki na wszystkie produkty dostępne na miejscu i „od ręki” 5% rabatu specjalnego. Akcja obejmuje meble, stelaże, materace dla wszystkich grup wiekowych oraz akcesoria. Najważniejsze – promocja sumuje się z innymi, lokalnym i dedykowanymi akcjami promocyjnymi. Zapraszamy 14 lutego do Ślesina – ul. Kleczewska 29 od g9 d0 17.

Nowy cennik do sypialni 2018

Od dnia 26 lutego obowiązuje już nowy cennik na materace do sypialni marki HEVEA. Cennik jest dostępny od poniedziałku w Sezamie. Korekty cen związane są z serią podwyżek pianek PUR i lateksu na jesieni ubiegłego roku i kolejnymi, zapowiadanymi na wiosnę br. Przygotowaliśmy również nowość. Już w marcu w kolekcji dzianina Aegis Air Plus, która pomozę uporać się z nieświeżymi zapachami w sypialni. Specjalnie zastosowane wykonczenie ułatwia i przyspiesza wychytywanie i utlenianie zapachów. Czysto, zdrowo, świeżo i tak przez cały czas użytkowania bo wykończenie Air Plus nie ulega degradacji nawet po wypraniu ! Zapraszamy na zakupy !

Nagroda powiatu w naszych rękach

19. Gala powiatu konińskiego okazała się dla nas niezwykle szczęśliwa. Fabryka Materaców Hevea trafiła do grona nominowanych oi ostatecznie otrzymała Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego za rok 2017. Statuatki w dziedzinie Gospodarka trafiły do naszej firmy oraz do ROLPLANu z Klecewa. Dziękujemy raz jeszcze i gratulujemy wszystkim nominowanym.

Materace Hevea w Tanowskich Górach

Już od połowy lutego materace Hevea będa dostępne w sklepie w Tarnowskich Górach. W salonie mebli dla dzieci przy ul. Semaforowej 1 znajdziecie największą ekspozycję produktów marki Hevea na Górnym Śląsku. W ofercie materace z grupy wiekowej 0+ oraz 2+. Ponadto na miejscu można będzie zamówić kompletne wyposażenie pokoiku dla malucha. Wszystkie oferowane marki są znane i bardzo cenione na rynku polskim. Zapraszamy !

Hevea zagrała w WOSP

Już po raz 10 nasza marka brała aktywny udział w WOSP. W tym roku oprócz tradycyjnej aukcji na popularnym portalu oferującym aukcje charytatywne wystawiliśmy wiele prezentów na licytacjach jakie odbywały się w MDK w Ślesinie. Wszystkie produkty osiągnęły ceny przewyższające te cennikowe, co nas bardzo cieszy a cała suma – powyżej 1500 pln zasiliła konto WOSP. Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w licytacji,  Wylicytowane przedmioty już trafiły do nabywców!