Materace rehabilitacyjne

Filozofia działania marki HEVEA opiera się na dopasowaniu szerokiej gamy produktów do potrzeb wszystkich klientów. Dlatego staramy się nieustannie zwiększać asortyment i docierać nawet do najbardziej wymagających osób.

W naszych katalogach oprócz klasycznych materacy znajdziecie materace rehabilitacyjne, które zostały stworzone z myślą o osobach wymagających specjalnych warunków podczas snu. Materace ortopedyczne stworzono, aby zapewnić właściwe podparcie dla kręgosłupa, zapobiegające nieprawidłowemu ułożeniu go, podczas przyjmowania różnych pozycji. Materace rehabilitacyjne produkowane przez markę HEVEA zostały poddane wielu testom i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Na jakość marki wpłynęło wiele czynników, nie tylko zdobyte nagrody, ale również uznanie wśród zadowolonych klientów. Korzystając z materacy ortopedycznych HEVEA, można liczyć na komfort i wygodę.

Oprócz wygodnego łóżka ważny jest również stelaż, na którym bezpośrednio układa się materac oraz ciało. W ofercie HEVEA znajdziecie cztery rodzaje stelaży, we wszystkich standardowych wymiarach łóżek, niestandardowe produkty realizujemy na specjalne zamówienia.Stelaże HEVEA są wykonane z listew drewnianych, które zapewniają odpowiednią elastyczność i doskonale współpracują z materacem. Korzystając z naturalnych surowców, staramy się produkować artykuły, które pozytywnie wpływają na jakość snu, a nawet życia.

Materac 80×180 – rozwiązanie dedykowane dla dzieci

Materac 80×180 jest dedykowany dla dzieci. Łózka dla najmłodszych mają mniejsze wymiary, dlatego stworzyliśmy odrębną grupę artykułów. Dzieci wymagają odpowiedniego komfortu już od pierwszych dni życia. Wszystkie czynniki pojawiające się w okresie rozwoju oddziaływają na dziecko, dlatego ważne jest, aby zapewnić odpowiedni komfort maluchom.
W naszej ofercie znajdziecie wiele materacy 80×180, które idealnie nadają się do dziecięcej sypialni. Są one dostępne w różnych wzorach i kolorach, aby pociecha mogła sama wybrać, który materac najbardziej jej się podoba.