Hevea, to marka materaców. Produkujemy je od roku 2008r. Mieszkamy i pracujemy w Polsce. Produkujemy materace dla dzieci i całej rodziny – do każdej sypialni.

Komfort w standardzie

Hevea polskie materace dla dzieci i dorosłych - komfort w standardzie

Oferujemy komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. W misji naszej firmy, zapisaliśmy, że inspiruje nas życie. Nieustannie, z pasją szukamy najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z naszych produktów ma duszę. jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje. Znamy nasz produkt bardzo dobrze. Każdy z osobna i wszystkie razem. Materace, prześcieradła, ochraniacze, poduszki, łóżka i stelaże. Widzimy je od momentu przygotowania wkładu, po nałożenie pokrowca i zapakowanie do wysyłki. Pilnujemy jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu wybierając produkt Hevea nie musisz się zastanawiać materac lateksowy czy piankowy. Doświadczony personel doradców bardzo starannie dobierze produkt odpowiedni dla klienta. Na każdym etapie sprzedaży i serwisu systematycznie poprawiamy i oceniamy jakość naszych usług.

Hevea – materace dla dzieci

Nasze produkty dla grupy wiekowej 0+ i 2+ od lat są bestsellerami w wielu zestawieniach. Materac lateksowy Hevea Baby, materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś, a także cała grupa produktów Hevea Junior – materac lateksowy i Hevea Snudo – materac piankowy to najpopularniejsze materace w swoim segmencie. Nasze materace i tekstylia dla dzieci wielokrotnie doceniano i nagradzano. Posiadają liczne atesty i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości materiałach, wykonaniu i serwisie posprzedażowym. Materace i tekstylia dla dzieci są poddawane szczegółowym badaniom w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Wiele pozycji posiada pozytywną opinię Instytutu, niemal wszystkie produkty marki Hevea posiadają status Wyrobu Medycznego. Nasze materace dla dzieci są rozpoznawalne i sprzedawane prawie w całej Europie od Litwy po Szkocję i od Szwecji po Bułgarię.