powrót na blog

Co nowego od marki Psie Historie

Co nowego od marki Psie Historie? Od czerwca działa w sieci nasz psi sklep. Zapraszamy do zakupów i do lektury bloga. Widziałeś już naszą sofę dla psów?

Nasze biuro projektów pracuje intensywnie. Zobaczmy zatem wspólnie co nowego od marki Psie Historie trafiło lub trafi na rynek w najbliższym czasie.

Co nowego od marki Psie Historie

Moc wzorów i kolorów, różne kształty i faktury pokrowców, od odpornych na wodę i na zabrudzenia poprzez wzorzyste welwety po miękkie futerka – w naszym psim oddziale wciąż dużo się dzieje. Od czerwca działa w sieci nasz psi sklep: psiehistorie.pl, zapraszamy do odwiedzin.

Serię poduszkowców – zwierzakowców wzbogaciły Tygrysowiec i PoKrowiec, dołączając do Żyrafowca i Zebrowca. Uszyliśmy dla Waszych ulubieńców Chmurki – okrągłe legowiska z wysokim brzegiem, w sam raz do wtulania się, dające pieskowi poczucie bezpieczeństwa. Z kolorowych welwetów uszyliśmy wałki w dwóch rozmiarach – o średnicy 10 cm, w sam raz pod kark czy pod kręgosłup, oraz BIG WAŁKI – o średnicy 15 cm, bardzo dobrze wspierające szyję, zastępujące z powodzeniem poduszkę. Do oferty weszła też odlotowa sofa dla psiaków. Rozluźnia i łagodzi napięcie mięśni. Dobrze dobrane i testowane warstwy wspomagają stawy, zdecydowanie podnoszą komfort wypoczynku przez złagodzenie bólu nawet najbardziej cierpiącym czworonogom.

Podczas wakacyjnego sezonu wystawowego znaleźliśmy się w gronie sponsorów II Krajowej Wystawy Terierów i XX Wystawy Klubowej Welsh Corgi. Przygotowaliśmy nagrody w wielu kategoriach, ale niezmiennie największe wzruszenie budzi w nas kategoria weteranów i vintage – kiedy starsze psy wychodzą na ring, pokazując się w doskonałej formie, wystawiają świadectwo swoim właścicielom i ich nieustającej miłości.

Co nowego od marki Psie Historie

Sponsorowaliśmy też II Międzynarodowy Wyścig Corgi. To była naprawdę duża przyjemność, patrzyć, jak dzielnie te pieski o króciutkich nóżkach walczą o zwycięstwo! A zaangażowanie właścicieli i doping może zawstydzić kibiców reprezentacji Polski w piłce nożnej. Poza nagrodami, dla wszystkich uczestników wyścigów przygotowaliśmy eleganckie bandanki, oczywiście w corgowe wzory.

Psie Historie uczą i pomagają

Miłośnicy piesków, którzy cały czas odczuwają głód wiedzy o swoich czworonogach też znajdą coś dla siebie. Od kilku miesięcy publikujemy specjalistyczne teksty na naszym blogu psiehistorie.pl/psi-poradnik. Zapraszamy do lektury.

Poza sponsorowaniem wystaw i zawodów wspieramy również małe inicjatywy pomocowe dla pojedynczych psów poszkodowanych przez los, szukających domów czy potrzebujących wsparcia. Nasze legowiska możecie kupić na rozmaitych aukcjach i bazarkach. Co roku z dumą gramy też z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.