Dlaczego Psie Historie?

Doświadczenie Hevea oraz psich specjalistów

Odkąd zamieszkał z nami pies Forest, zaczęliśmy dostrzegać psie potrzeby. Poznaliśmy kolegów Foresta i ich schorzenia – ortopedyczne, neurologiczne, zwyrodnienia stawów. Połączyliśmy więc nasze doświadczenie producenta materacy z opiniami weterynarzy i psich rehabilitantów i stworzyliśmy materac idealny – Hevea Psie Historie dedykowany w szczególności psom cierpiącym, dochodzącym do siebie po operacjach i psim seniorom. To na początek. Kolejne materace dla psów powstają, bo wsłuchujemy się uważnie w Wasze głosy i staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Liczy się opinia użytkowników materacy

W odpowiedzi na potrzeby tych, którzy podróżują z psem, powstała mata turystyczna, wielofunkcyjna, wygodna i elegancka. Można jej używać w samochodzie, w psich transporterach czy klatkach kennelowych, można zabrać ze sobą na wędrówkę po górach. Jest lekka, znakomicie izolująca od podłoża i wodoodporna. Dla psów, często zestresowanych pobytem w nowym miejscu, jest jak środek uspokajający, pachnie swojsko i działa kojąco. Najnowszym produktem dla naszych czworonożnych pieszczochów jest podUszkowiec – wyjątkowo miękki materac w formie dużej poduchy, otulający miękko ciało pupila i zapewniający komfortowy relaks.

Praktyczne i trwałe pokrowce

Wszystkie nasze psie materace serii Hevea Psie Historie mają łatwe do zdejmowania pokrowce, wykonane ze specjalnej tkaniny PetProof, odporna na ścieranie, pilingowanie i mechacenie. Można je prać w temperaturze 30 stopni C, banalne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką. Dla miłośników psów powstała też specjalna kolekcja tekstyliów.