Regulamin promocji Akcja wiosna

Akcja wiosna

Produkty objęte promocją:

 • – do każdego materaca Hevea Baby+, Hevea Baby Comfort klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci prześcieradła lub ochraniacza wzór dziecięcy pastelowy (wzór wg dostępności),
 • – do każdego materaca Hevea Fitness Cosmo i Hevea Fitness Lateks, Sprzedawca otrzymuje łączny rabat 50% od rekomendowanej ceny detalicznej dostępnej w aktualnym cenniku,
 • – do każdego materaca z kolekcji Junior Box (wszystkie warianty i rozmiary) klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci poduszki lateksowej Disney Junior.

Promocją nie są objęte pozostałe produkty i materace z kolekcji Hevea z innych kolekcji dedykowanych i specjalnych. Promocja Akcja wiosna nie sumuje się z innymi promocjami.
Promocja rozpoczyna się w dniu 24.03.2018 i trwa do 06.04.2018 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Akcja promocyjna dotyczy zamówień złożonych od dnia 24-03-2018r.
Wartość detaliczna prezentów zgodna z aktualnie dostępnym cennikiem Hevea.
W przypadku zwrotu materaca objętego promocją Akcja wiosna do sklepu lub do Producenta – klient zwraca także otrzymany w zestawie prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Nagroda Powiatu dla Fabryki Materaców Hevea

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego! Dziękujemy!

Nagroda dla Fabryki Materaców Hevea Statuetki

prezentacja Fabryki Materaców Hevea

Mamy nagrodę

Fabryka Materaców Hevea – laureatem nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin w kategorii Nowoczesna Firma Roku – Ślesin 2017

Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin w kategorii Nowoczesna Firma Roku - Ślesin 2017

Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin w kategorii Nowoczesna Firma Roku – Ślesin 2017

Regulamin Promocji z kocykiem

 1. Promocja GwiazdkowaDo każdego materaca dziecięcego (grupa wiekowa 0+) – lateksowego, lateksowo-kokosowego, lateksowo-piankowego z serii: Baby, Krzyś, Baby Max, Baby+, Baby Comfort, Celebrieties Baby oraz Disney Baby z w/w wkładem – Kupujący otrzymuje gratis w postaci KOCYKA POLAROWEGO z nowej kolekcji Hevea Happy (wzór pastelowe słonie na białym tle). Promocja dotyczy rozmiarów materaców 120/60, 130/70 i 140/70 oraz niestandardowych z tej grupy rozmiarów.
 2. Opis kocyka: rozmiar 90/90 cm, polar 100% pe, bawełniana lamówka, ciepły, antyalergiczny i oddychający. Wykończony zmiękczającą lanoliną.
 3. Promocją nie są objęte materace z wkładem piankowym PUR oraz pozostałe materace z kolekcji HEVEA.
 4. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 grudnia i trwa do 31 grudnia 2017.
 5. Wartość detaliczna kocyka to 59 pln brutto.
 6. Kocyk będzie dostarczony do wszystkich zamówień złożonych w grudniu br., niezależnie od terminu realizacji, który może się wydłużyć z uwagi okres świąteczny.
 7. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 8. Promocja z kocykiem nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.
 9. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zamieszczenie stosownej informacji dla klienta w widocznym miejscu witryny internetowej, profilu społecznościowego lub sklepu stacjonarnego.

Informacja dot. pianki PUR

W ostatnich dniach pojawiła się w mediach informacja o wadliwej partii pianek PUR zawierających podwyższoną względem normy zawartość jednego ze związków uznawanych za kancerogenne.
Z informacji uzyskanych od naszego dostawcy wynika, że surowiec do produkcji pianek zawierający składnik TDI z podwyższoną normą wspomnianego związku chemicznego był produkowany tylko w jednym zakładzie BASF w Ludwigshafen (DE) i trafił w znikomych ilościach na rynek Polski, głównie do dostawców jednego z największych marketów wyposażenia wnętrz. Dokładniejsze dane na ten temat zebrali dziennikarze Pulsu Biznesu:

„Najwyraźniej — choć Polska jest jednym z największych europejskich producentów materacy, a pod względem wielkości eksportu ustępujemy tylko Chińczykom — problem dotyczył naszego kraju w niewielkim stopniu. Wynika to zapewne stąd, że — jak wskazuje kilku naszych rozmówców — większość feralnego TDI z zakładów w Ludwigshafen trafiło na rynek zachodnioeuropejski, a w Polsce znalazły się tylko śladowe ilości”

www.pb.pl

Tym samym, pianki PUR kupowane od polskich producentów, w tym te stosowane w materacach HEVEA są bezpieczne. Jednocześnie informujemy, że materace lateksowe, wykonane wyłącznie z warstwy lateksu nie zawierają wyżej wymienionego składnika TDI.

Nowy cennik

Nowy cennik produktów dla grupy wiekowej 0+ i 2+ jest już gotowy i wchodzi w życie od 30.10.2017. Wkrótce będzie dostępny w systemie Sezam.
Najważniejszą zmianą jest dodanie aż 4 produktów do grupy Wyrobów Medycznych. Wśród nich są najpopularniejsze modele w obydwu grupach wiekowych​.
Pojawiło się też kilka nowych rozmiarów w kolekcji Happy Baby.
Z uwagi na rosnące ceny pianek PUR oraz koszty logistyki skorygowaliśmy ceny w niektórych pozycjach asortymentowych. Wszystkie zmiany jak zwykle dla ułatwienia pracy z cennikiem są oznaczone kolorem czerwonym.
Karty produktów z naniesionymi zmianami będą dostępne w Sezamie i na stronie www.heveamaterace.pl pod koniec miesiąca.
Przypominamy, że nowy cennik będzie obowiązywał od poniedziałku 30 października.

Jak wybrać materac dla starszego dziecka?

Zapraszamy do lektury autorskiego tekstu na stronach portalu dobra-mama.pl.
O materacach, ważdnych ecyzjach, zdrowiu i bezpieczeństwie Twojego malucha.

» przejdź do artykułu