Promocja Wiosenny króliczek

Promocja Wiosenny Króliczek

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ WIOSENNY KRÓLICZEK

  1. Do każdego materaca dziecięcego (grupa wiekowa 0+) – lateksowego, lateksowo-kokosowego, piankowo-lateksowego oraz wysoko-elastycznego z serii: Baby, Krzyś, Celebrities Baby, Duo Activia, Baby Max, Airmax – klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci zestawu 4 narożników ochronnych cornerGUARDS z kolekcji marki Prince Lionheart.
  2. Opis prezentu: cztery elastyczne, piankowe osłony narożników, łatwo przylegające do ostrych krawędzi. Mocowane taśmą samoprzylepną dostarczaną w zestawie. Odporne na ogień, nietoksyczne, w kolorze szarym lub brązowym.
  3. Promocja rozpoczyna się w dniu 27 marca i trwa do 30 kwietnia 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.
  4. Wartość detaliczna prezentu to 30 PLN.
  5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany w zestawie prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  6. Promocja Wiosenny króliczek nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów. Promocją nie są objęte materace Disney Baby oraz materace niestandardowe wykonywane na zamówienie.

Oficjalny sklep

Jeszcze łatwiej odszukacie i zapamiętacie naszą stronę, jeszcze łatwiej odszukacie właściwy produkt i dokonacie zakupu. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy nowy adres www.polskiematerace.pl.
Zapraszamy!

Przerwa świąteczna

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczno-noworoczny zamieszczamy poniżej harmonogram pracy naszej firmy. W tym roku przerwa świąteczna będzie z powodów technicznych dłuższa niż zwykle.
Do dnia 18-12-2016 r. przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji zgodnym z cennikiem. Zamówienia większej ilości produktów wymagają jednak indywidualnego potwierdzenia przez pracownika Działu Marketingu.
Od 2 stycznia 2017 rozpoczniemy realizować wszystkie zamówienia napływające po 18-12 w kolejności ich otrzymywania – licząc jako pierwszy dzień roboczy – 02-01-2017.

Materace TopActive

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja i serwis door-to-door. Wszysko to zachęca do zapoznania się i skorzystania z oferty produktów linii materaców TopActive. Marka Hevea przygotowała i zaprojektowała linię materaców TopActive specjalnie dla sieci sprzedaży Topmarket. Materace są dostępne najczęściej „od ręki” w magazynach sklepu internetowego www.topmarket.pl.

topactive-babytopactive-coco-baby
Zapraszamy!

Extremalia Ślesin

Extremalia Ślesin to impreza promująca różne elementy kultury Hip-Hop – sztuka grafitti, sport, muzyka. Z wielką przyjemnością marka HEVEA wspiera organizatorów Extremaliów. Edycja 2016 odbyła się 29-07. Zapraszamy do obejrzenia video clipu.

Zmiana wkładu materaców Disney Junior 160/70

Z uwagi na niską masę ciała dziecka użytkującego materac w tym rozmiarze – zgodnie z zaleceniami specjalistów i sugestiami użytkowników zmieniliśmy wkład materaca dla rozmiaru 160/70. Materac składa się z 2 płyt wysoko elastycznych, 2 strony użytkowe, DWIE ZRÓŻNICOWANE TWARDOŚCI. Wkład bez perforacji strefowej.

nowy cennik

Obecny cennik produktów dla dzieci w grupach wiekowych 0+ i 2+ obowiązuje tylko do 31 sierpnia. Przygotowaliśmy już nowy plik cennika, zawierający zmiany kosmetyczne, redakcyjne, korektę cen dwóch produktów oraz nowe pozycje w asortymencie dla dzieci. Jeśli wyrażacie Państwo chęć otrzymania nowego cennika – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: 730 330 730, 730 230 730, marketing@heveamaterace.pl.

Promocja z poduszką Hevea Visco Profil do każdego materaca z kolekcji Hevea do sypialni kończy się wraz z końcem wakacji. Zapraszamy do składania ostatnich zamówień jeszcze do dnia 31 sierpnia. Kolejna promocja wystartuje już po rozpoczęciu roku szkolnego i będziemy o niej informować!

HEVEA LIFE oferta specjalna

linia materacy HEVEA LIFE dostępna wyłącznie w stacjonarnych sklepach Partnerów HEVEA
W salonach firmowych HEVEA od niedawna dostępna jest specjalna oferta dedykowana LIFE.
Jest to seria materaców lateksowych, kieszeniowych i piankowych z optymalnym stosunkiem jakości do ceny. Zawsze wysoka jakość wkładów i pokrowców oraz solidne wykonanie i krótkie terminy realizacji materacy. Zapraszamy!