Kolejne produkty Hevea opiniowane w IMID

HEVEA Snudo Max zaprojektowany do snu na maksa
Z przyjemnością informujemy, że nasze kolejne dwa produkty otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
W grupie wiekowej 0+ opiniowany był materac HEVEA BABY MAX nr opinii Op-4946/2017, a w grupie wiekowej 2+ materac HEVEA SNUDO MAX nr opinii Op-4945/2017.
To pierwsze opinie IMID dla produktu zawierającego lateks Blue Ocean.​ Wszystkie produkty otrzymały maksymalne oceny 5 na 5, m.in. za cechy konstrukcyjne, wykonanie, wytrzymałość i funkcjonalność.

Promocja Główkujemy na Lato

Promocja Główkujemy na lato

REGULAMIN PROMOCJI GŁÓWKUJEMY NA LATO

 1. Do każdego lateksowego, piankowego, piankowo-lateksowego oraz kieszeniowego materaca młodzieżowego z grupy wiekowej 2+ z kolekcji: JUNIOR, SNUDO i DISNEY klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci czapki licencyjnej Disney. Wzór czapki wg dostępności.
 2. Promocją nie są objęte materace z innych kolekcji dziecięcych i niemowlęcych oraz pozostałe materace z kolekcji Hevea, które nie zostały wymienione w p.1.
 3. Promocja rozpoczyna się w dniu 12 czerwca i trwa do 31 lipca 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.
 4. Wartość detaliczna prezentu to 39 pln.
 5. Warunkiem udziału w promocji jest publikacja informacji tekstowej i graficznej na stronie internetowej Sprzedawcy lub na jego profilu w mediach społecznościowych.
 6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany w zestawie prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Firma Godna Zaufania

Firma Godna Zaufania
Już po raz trzeci Centrum Badania Opinii Klientów przyznało naszej firmie godło Firma Godna Zaufania. Znak przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród kontrahentów i klientów w internetowych kanałach dystrybucji i na forach oraz portalach opiniujących.

Dziękujemy!

Promocja Wiosenny króliczek

Promocja Wiosenny Króliczek

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ WIOSENNY KRÓLICZEK

 1. Do każdego materaca dziecięcego (grupa wiekowa 0+) – lateksowego, lateksowo-kokosowego, piankowo-lateksowego oraz wysoko-elastycznego z serii: Baby, Krzyś, Celebrities Baby, Duo Activia, Baby Max, Airmax – klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci zestawu 4 narożników ochronnych cornerGUARDS z kolekcji marki Prince Lionheart.
 2. Opis prezentu: cztery elastyczne, piankowe osłony narożników, łatwo przylegające do ostrych krawędzi. Mocowane taśmą samoprzylepną dostarczaną w zestawie. Odporne na ogień, nietoksyczne, w kolorze szarym lub brązowym.
 3. Promocja rozpoczyna się w dniu 27 marca i trwa do 30 kwietnia 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.
 4. Wartość detaliczna prezentu to 30 PLN.
 5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany w zestawie prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 6. Promocja Wiosenny króliczek nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów. Promocją nie są objęte materace Disney Baby oraz materace niestandardowe wykonywane na zamówienie.

Oficjalny sklep

Jeszcze łatwiej odszukacie i zapamiętacie naszą stronę, jeszcze łatwiej odszukacie właściwy produkt i dokonacie zakupu. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy nowy adres www.polskiematerace.pl.
Zapraszamy!

Przerwa świąteczna

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczno-noworoczny zamieszczamy poniżej harmonogram pracy naszej firmy. W tym roku przerwa świąteczna będzie z powodów technicznych dłuższa niż zwykle.
Do dnia 18-12-2016 r. przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji zgodnym z cennikiem. Zamówienia większej ilości produktów wymagają jednak indywidualnego potwierdzenia przez pracownika Działu Marketingu.
Od 2 stycznia 2017 rozpoczniemy realizować wszystkie zamówienia napływające po 18-12 w kolejności ich otrzymywania – licząc jako pierwszy dzień roboczy – 02-01-2017.

Materace TopActive

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja i serwis door-to-door. Wszysko to zachęca do zapoznania się i skorzystania z oferty produktów linii materaców TopActive. Marka Hevea przygotowała i zaprojektowała linię materaców TopActive specjalnie dla sieci sprzedaży Topmarket. Materace są dostępne najczęściej „od ręki” w magazynach sklepu internetowego www.topmarket.pl.

topactive-babytopactive-coco-baby
Zapraszamy!

Extremalia Ślesin

Extremalia Ślesin to impreza promująca różne elementy kultury Hip-Hop – sztuka grafitti, sport, muzyka. Z wielką przyjemnością marka HEVEA wspiera organizatorów Extremaliów. Edycja 2016 odbyła się 29-07. Zapraszamy do obejrzenia video clipu.