powrót na blog

Czy istnieje produkt idealny?

Bardzo staramy się być perfekcyjni. W motto firmy wpisaliśmy już dawno dążenie do ideału. Nieustannie coś poprawiamy, doskonalimy, szukamy lepszych materiałów i lepszych rozwiązań. Staramy się odpowiedzieć na pytanie – czy istnieje produkt idealny?

Czy istnieje produkt idealny? Nobody is perfect!

Czy istnieje produkt idealny? Pokrowiec Hevea Aegis Natural Care

Taka niewielka pozornie zmiana, a jak ułatwia życie! Nasze dorosłe materace mają uchwyty na dłuższym boku. O ile wygodniej się je teraz obraza na drugą stronę! Dzięki uchwytom jest łatwiej, można zamienić strony materaca samodzielnie. Materace dla dorosłych mają też od niedawna w standardzie pasek klimaband – wspomaga wymianę powietrza wewnątrz materaca, zapewniając mu dodatkową świeżość. Albo pokrowiec – możecie go teraz rozpiąć z czterech stron, oddzielając część górną od części dolnej. Połowa pokrowca nawet największego materaca z łatwością zmieści się do pralki, włożyć cały to był problem. Naszym marzeniem jest stworzenie materaca idealnego. Takiego, za którym tęsknilibyście w ciągu dnia, który przyzywałby Was do siebie wieczorem i nie tylko obiecywał, ale też dawał absolutny relaks. Mamy nadzieję, że jesteśmy gdzieś niedaleko celu. Czy jednak stworzenie produktu idealnego jest w ogóle możliwe? Czy z definicji jest tylko celem do którego należy dążyć?

Idealny jak… banan

Kupujemy materiały do produkcji w najlepszych znanych nam fabrykach. Dzianiny na pokrowce pochodzą z polskich fabryk (z zagłębia łódzkiego, a jakże) które słyną z wysokiej i stabilnej jakości. Pianki wysokoelastyczne czy lateksowe w miarę możliwości kupujemy u polskich producentów, nie możemy uniknąć zakupów poza Polską, bo niektóre materiały nie są w naszym kraju produkowane. Zawsze jednak zwracamy uwagę na ich wysoką klasę i uznawane w Polsce certyfikaty. Ponieważ na niwie materacy działamy już 15 lat, śmiało możemy powiedzieć, że znamy się na nich i wiemy, co dobre. Wiemy, że czasami w procesie produkcji zdarzają się drobne przebarwienia czy spieki, które nie mają żadnego znaczenia dla gatunkowości pianki.

To trochę tak, jak z bananami – unijne normy onegdaj doprowadzono do absurdu, każąc prostować banany, a wszak te wygięte są równie dobre w smaku. Każdy banan, prosty czy wygięty w rogalik, mały czy duży jest idealny, o ile jest słodki i odpowiednio dojrzały. Znamy dobrze nasze pianki materacowe i potrafimy rozpoznać, kiedy mają jakiekolwiek wady, a kiedy tylko niewielkie niedoskonałości wyglądu. Poznajemy, jak były przechowywane i oczywiście umiemy wręcz określić ich datę produkcji.

Możecie nam zaufać, bo zależy nam na jakości bez kompromisu. Wasz komfortowy i zdrowy sen i bezpieczeństwo Waszych dzieci to są nasze priorytety.