powrót na blog

Zadbaj o sen swojego czworonoga

Psu, podobnie jak człowiekowi, potrzebny jest sen. Potrzebuje on też swojego miejsca w domu. Potrzebuje azylu, w którym będzie mógł odpocząć, schować się przed nadmiarem bodźców, poczuć się u siebie. Zadbaj o sen swojego czworonoga już od dzisiaj.

zadbaj o sen swojego czworonoga

Zadbaj o sen swojego czworonoga. Poradnik od Hevea i Psie Historie

Swoich zwolenników mają klatki kennelowe, które, jeśli są we właściwy sposób wprowadzane od momentu pojawienia się w naszym domu szczeniaczka, sprawdzają się znakomicie. Innym rozwiązaniem jest wygospodarowanie w mieszkaniu kąta dla psa, wyposażonego w odpowiednio wygodne legowisko, będącego odpowiednikiem psiego schronienia.

Dla psich seniorów, dla psów osłabionych po zabiegach chirurgicznych, stworzyliśmy MATERAC ORTOPEDYCZNY HEVEA PSIE HISTORIE, zbudowany z dwóch warstw pianki, każda o grubości 5 cm. Jedna jest pianką wysokoelastyczną, druga pianką termoelastyczną z pamięcią (visco memory foam), która wspomaga rehabilitację, pod wpływem ciepła dopasowując się do kształtu leżącego na niej ciała. Rozluźnia i łagodzi napięcia mięśni, wspomaga stawy, koi ból, co zwiększa oczywiście komfort wypoczynku. Materac ubieramy dla Was w jest w elegancki i łatwy do zdejmowania pokrowiec. Jest on wykonany z tkaniny Pet Proof, dostępny dla Waszych pupilków w siedmiu kolorach. Oferujemy 3 rozmiary materaca, dla psów małych, psów średnich i psów dużych. Na bazie tego materaca stworzyliśmy sofę, na razie dostępną wyłącznie na zamówienie.

Dla psów niziutkich, o schorowanych stawach, bardziej odpowiednia może się okazać nasza
SMART MATA, niższa i łatwiejsza do przenoszenia. Wnętrze smartmaty to pianka termoelastyczna visco, miękko otulająca ciało pieska i przynosząca ulgę w bólu. Smart matę uwielbiają też szczeniaczki, w wersji wodoodpornej jest znakomita na pierwsze tygodnie życia. Jest też alternatywą dla materaca turystycznego, może być stosowana w domu, w podróży czy w samochodzie.

W podróż i na puchato

Uniwersalnym materacem dla psa jest z kolei MATERAC LATEKSOWY HEVEA PSIE HSTORIE TURYSTYCZNY. Materac wykonujemy z innowacyjnego produktu, jakim jest pianka lateksowa o grubości 3 cm. Materac możecie używać także jako podłoże w klatce kennelowej, w transporterach, jego grubość pozwala na elastyczne dopasowanie do kształtu klatki. Łatwo go zabrać w podróż dzięki praktycznej torbie, do której wkłada się zrolowany materac. Taki materac podczas wyjazdu w obce miejsce pachnie znajomo i jest dla naszego psa namiastką domu, redukując stres. Dzięki zastosowaniu pokrowca z tkaniny Pet Proof materac jest rzecz jasna odporny na wilgoć i świetnie izoluje od chłodu podłoża. Pokrowiec materaca łatwo jest zdjąć i wyprać, bez szkody dla jego właściwości. Z naszych doświadczeń wynika, że psy bardzo chętnie na nich wypoczywają.

Propozycją, którą kochają psy i ich właściciele, szczególnie najmłodsze pokolenie właścicieli, jest PODUSZKOWIEC, ultramiękkie i super wygodne legowisko w wielu dostępnych kolorach i materiałach. Jest wypełniony puszystą włókniną, sprężystą i miękką, dzięki której materac otula ciało użytkownika i ma działanie antystresowe. Poduszkowiec sprzyja też integracji psio-ludzkiej, bo równie chętnie korzystają z niego psy jak i dzieci. Ugnieciony ciężarem poduszkowiec wystarczy lekko strzepnąć, aby powrócił do swej pierwotnej puchatości. Wszystkie pokrowce naszych materacy możecie zdejmować i wielokrotnie prać.