powrót na blog

Promocja z zestawem sztućców

Poniżej przedstawiamy regulamin promocji organizowanej przez Hevea – Promocja z zestawem sztućców. Kup materac z grupy 0+ aby otrzymać prezent – zestaw sztućców.

Promocja z zestawem sztućców. Regulamin

Promocja z zestawem sztućców
  1. Do każdego materaca dziecięcego z grupy wiekowej 0+ z aktualnego cennika HEVEA dodany będzie zestaw sztućców dla dzieci.
  2. Opis prezentu: Zestaw wyprofilowanych sztućców: widelec i łyżeczka. Wyposażone w praktyczne etui dzięki czemu sprawdzą się poza domem – na spacerach i w podróży. Wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Zaokrąglone kształty sztućców są odpowiednio dostosowane do delikatnych dziąseł małego dziecka. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA).
  3. Promocją nie są objęte materace Duo Activia 160/70 i Baby Max 160/70 oraz 160/80.
  4. Promocja rozpoczyna się w dniu 12 grudnia 2022 i trwa do 31 stycznia 2023 lub do wcześniejszego wykorzystania zapasów.
  5. Wartość detaliczna prezentu to 29,99 pln.
  6. Udział sklepu w promocji jest możliwy tylko po umieszczeniu informacji słownej lub graficznej w widocznym dla klienta miejscu witryny internetowej lub sklepu stacjonarnego.
  7. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Skorzystaj z promocji i przejdź do zakupów na sklep: polskiematerace.pl.