powrót na blog

Pozytywna Opinia IMID

Pozytywna opinia IMID (Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie) to najważniejszy i najbardziej poszukiwany certyfikat dla wyrobów dziecięcych na rynku polskim.

Pozytywna opinia IMID dla Hevea

Materace hevea od początku istnienia marki projektujemy i wykonujemy w oparciu o wytyczne Instytutu matki i Dziecka Warszawie. Pierwsze modele, w tym lateksowo-kokosowy wysłaliśmy z naszego zakładu do Warszawy na ul. Kasprzaka już w 2008 roku. Materace dla dzieci podlegają szczegółowym badaniom z udziałem pediatrów i fizjoterapeutów. Następnie pracownicy Instytutu kierują je do testów, gdzie przez wiele tygodni są użytkowane w warunkach klinicznych, czyszczone, prane, odwracane. Podczas wielu powtarzających się cyklów odpowiadających ich codziennemu użytkowaniu materace są sprawdzane w wielu punktach. Nasze produkty otrzymują zawsze najwyższe noty. Obecnie, aktualne opinie IMID posiada sześć produktów marki Hevea. Są to oczywiście produkty we wszystkich grupach wiekowych, jakie oferujemy:

Hevea Duo Activia materac piankowy, Hevea Krzyś materac lateksowo-kokosowy, Hevea Bio materac piankowo-lateksowy, Hevea Baby Max piankowo-lateksowy – to rzecz jasna grupa 0+. W grupie wiekowej 2+ a także 7+ wysłaliśmy do opiniowania następujące produkty: materac Snudo piankowy i materac Hevea Bio Junior. Pozytywną opinię posiada też od wielu lat nasz ochraniacz wodoodporny 2w1.

Aktualne numery opinii Instytutu MATKI i Dziecka oraz pełne zestawienie produktów Hevea z opiniami i opisami możecie poszukać w internecie. Wszystkie aktualności publikuje Instytut na stronie epozytywnaopinia.pl.