powrót na blog

Hevea do sypialni. Nowy cennik i aktualności

Hevea do sypialni. Nowy cennik już za tydzień. promocja w październiku. Ostatnie linie kolekcji Disney. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Hevea do sypialni. Cennik materaców i akcesoriów.

Szanowni Państwo,Do końca bieżącego roku, po 4 latach zakończymy sprzedaż wszystkich kolekcji Hevea Disney dla grup wiekowych 0+, 2+, 7+. W miarę schodzenia ze stanów magazynowych będziemy oczywiście wyłączać kolejne kolekcje. W tej chwili dostępne są tylko produkty Disney jak poniżej:

Materace Disney Baby w pokrowcach Winnie the Pooh Light
Materac Disney Junior Graffiti Boy i Girl
Materac Disney Junior Lux Graffiti Boy (małe ilości) i Girl
Ochraniacz na materac Winnie the Pooh Light
Kliny i poduszki lateksowe Winnie the Pooh Light, Mickey & Minnie.
Po zamknięciu kolekcji Disney przede wszystkim zaprezentujemy Państwu naszą nową autorską kolekcję dzianin na pokrowce dla grupy wiekowej 2+ i 7+. Zachęcamy do współpracy.

Już od 7 października obowiązywać będzie nowy cennik HEVEA do sypialni. Zmiany są w zasadzie kosmetyczne. Usunęliśmy ostatecznie pokrowiec Cashmere a na jego miejscu jest bardzo popularny Bamboo (wszystkie kolekcje i rozmiary). Największe zmiany dotyczą linii materaców Fitness, które teraz będą występować jako Fitness Bio. Godne uwagi jest zastosowanie nowych wkładów piankowych. Materace będą dlatego też wyższe aż o 6 cm. Materac Thermomagic Bio Laguna (visco 5/3 cm z funkcją masażu) będzie w nowym cenniku tańszy, zrównany ceną z Thermomagic Bio zawierającym standardową piankę visco.

Nowy cennik i zwłaszcza materiały graficzne nowych produktów linii Fitness Bio za kilka dni pojawią się w systemie SEZAM do pobrania.

Kolejna promocja rzecz jasna przed nami. Już z dniem 1 października uruchamiamy akcję promocyjną, tym razem dla grupy 0+. Szczegóły tej promocji podamy już w poniedziałek.

Zapraszamy do współpracy !