powrót na blog

Najlepsze materace dla niemowląt TOP 3

Materace dla niemowląt to jeden z najważniejszych mebli w życiu dziecka. Ważny i obowiązkowy element wyprawki. Ponieważ wybór na rynku jest bardzo duży., postaramy się pomów przyszłym Rodziom. Sprawdzony materac można kupić w cenie 100-150 pln. Materac z pozytywną opinią IMID, których na rynku jest niewiele za cenę 150-250 pln. Powyżej 250 aż do ponad 500 pln jest grupa produktów o wyselekcjonowanych wkładach i oferujących pokrowce z dzianin wykończonych apreturami z dodatkowymi funkcjami. Warto stawiać na producentów, którzy specjalizują się w produktach dla niemowląt i dzieci.

Najlepsze materace dla niemowląt. TOP 3

Hevea Duo Activia – materac dwustronny, rozwojowy. Materac wykonany z dwóch warstw pianek wysokoelastyczych.  Strona twarda ale o mniejszej gęstości (mniejsza waga dziecka) dla dzieci zaraz po urodzeniu. Po 8-9 miesiącach zmieniamy stronę użytkową. Od tej pory dziecko leży na stronie o większej elastyczności. Materac o sztywnych bokach, występuje w rozmiarach popularnych w Polsce 120/60, 140/70 a także 160/70, co jest wyjątkiem dla tej grupy wiekowej.

Hevea Krzyś – jeden z najbardziej popularnych materaców dla niemowląt w kraju. Na rynku od ponad 10 lat. Materac dwustronny kokosowo-lateksowy. Zwłaszcza twarda warstwa kokosowa przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni po porodzie. Strona lateksowa po 8-9 miesiącach zależnie od wagi i rozwoju. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka Warszawie. Do wyboru kilka pokrowców, także w różnych wersjach kolorystycznych. Rozmiary 120/60, 140/70 oraz nietypowy 130/70.

Hevea Baby Max – materac dwustronny piankowo-lateksowy. Warstwa sztywnej pianki idealna dla dzieci tuż po urodzeniu. Po kolejnych 8-9 miesiącach użytkujemy już stronę lateksową. Lateks Blue Ocean – unikalny produkt, ponieważ wykonany na bazie naturalnych żywic kauczukowych z kulkami silikonowymi. Pochłaniają w ten sposób zwłaszcza nadmiar wilgoci i oddają następnie podczas bardziej suchych godzin w ciągu dnia. Rozmiary od 12060 do 140/70. Linia Max jest kontynuowana także dla grupy wiekowej 2+ i 7+. Zapytaj doradcy w sklepie z materacami Hevea.