powrót na blog

Promocja z poduszką

Od wczoraj trwa promocja z poduszką na materace Hevea. Promocja na materace dla dzieci z grup wiekowych 2+ i 7+ oraz Baby Max w rozmiarach większych.

Promocja z poduszką. Regulamin promocji od Hevea

Hevea promocja Poduszkowanie mamy w planie

REGULAMIN PROMOCJI PODUSZKOWANIE MAMY W PLANIE

  1. Do każdego materaca dziecięcego z grupy wiekowej 2+ i 7+ z aktualnego cennika HEVEA a także rozmiaru 160×70 i 160×80 kolekcji Baby Max otrzymujecie w zestawie prezent w postaci poduszki dekoracyjnej.
  2. Opis naszego prezentu: designerska poduszka wypełniona kulką silikonową. Miękka w dotyku, zachowuje pierwotny kształt w długim okresie użytkowania. Posiada miękki, zdejmowany dżersejowy pokrowiec z 100% bawełny. Idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny w pokoju małego dziecka i nastolatka. Rozmiar 45×45 cm, pokrowiec do prania w temp. do 60C. Odpowiednia do podparcia pleców, odpoczynku i relaksu. Wysyłamy losowy wzór pokrowca wg dostępności.
  3. Promocją nie są objęte materace kolekcji niemowlęcych 0+ oraz oczywiście pozostałe materace, w tym do sypialni i toppery z kolekcji Hevea, TopActive i Psie Historie. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
  4. Promocja rozpoczyna się w dniu 15 września i trwa do 31 października 2021 lub rzecz jasna do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Musicie pamiętać, żeby nie czekać z decyzją do ostatniego tygodnia promocji. Poduszki cieszą się zawsze dużą popularnością
  5. Wartość detaliczna naszego prezentu prezentu to 69,99 pln.
  6. Udział Sprzedawcy i sklepu w promocji jest możliwy tylko po umieszczeniu informacji o promocji. Informacji słownej lub graficznej w widocznym dla klienta miejscu witryny internetowej lub sklepu stacjonarnego.
  7. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta pamiętajcie, że zwracacie także otrzymany gratis. Można dokonać jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.