powrót na blog

PayPo. Nie musisz płacić od razu

Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz. Nie masz środków? Płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.

PayPo zapłać później za materace Hevea

PayPo. Płacisz kiedy tylko chcesz za materace Hevea

W październiku wprowadzilismy na nasze sklepy interentowe popularną usługę odroczonej płatności PayPo. Usługa jest dostępna do wyboru w koszyku i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności od Kupującego. Wygodne zakupy teraz dostępne na sklepach marki Hevea.

Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą. Oczywiście jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić, po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu rzecz jasna unikasz czekania na zwot swoich pieniędzy. Jesteś objęty Gwarancją Kupującego – jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy za to od Ciebie dodatkowych opłat. Co ważne, nie musisz się rejestrować. Możesz pozwolić sobie na więcej. Pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat. Jeśli jednal masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją nawet na 4 kolejne miesiące. To ważne przy dużych a niezbędnych do wyposażenia domu zakupach np. łóżko ze stelażem i materacem.

Dzięki PayPo stać Cię na więcej – już dzisiaj ! Usługa dostępna na sklepie www.polskiematerace.pl i www.mjakmaterac.pl.