powrót na blog

Bezpieczny sklep Hevea

Portal prokonsumencki.pl opublikował kolejny miesięczny raport z monitoringu. Bezpieczny sklep z materacami Hevea jest dla nas priorytetem. Monitorowano sklep z produktami marki Hevea www.polskiematerace.pl

Bezpieczny sklep Hevea. Raport z monitoringu

Comiesięczny raport dostaliśmy jak zwykle przygotowany przez doświadczonych prawników z kancelarii Prokonsumencki. Raport potwierdził, że regulamin sklepu polskiematerace.pl nie zawiera klauzul niedozwolonych. Klauzule te dostępne są przede wszystkim w rejestrze klauzul niedozwolonych prowadzonym przez Prezesa UOKiK. Do rejestru klauzul wpisywane są każdorazowo postanowienia umowne. Oczywiście te uznawane za niedozwolone prawomocnym wyrokiem Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK) przed 17.04.2016 r. We wszystkich nowych sprawach rozstrzygnięcia dotyczące stosowania niedozwolonych postanowień wzorców umowy handlowej czy regulaminu wynikają z decyzji Prezesa UOKiK. Publikowane są w bazie decyzji. Jest ona także dostępnej dla Was wszystkich na stronie internetowej Urzędu (UOKiK). Zgodność z przepisami naszych Regulaminów ma dla nas kluczowe znaczenie.

Z przyjemnością informujemy, że już od ponad roku sklep polskiematerace.pl monitorujemy rzecz jasna dzięki współpracy ze specjalistami z Prokonsumencki. Rzecz jasna dzięki temu możecie się skupić na wyborze optymalnego materaca. Bez obawy o zapisy Regulaminu sklepu. Bezpieczny regulamin jest dla Was rzecz jasna przede wszystkim gwarancją właściwego serwisu gwarancyjnego i posprzedażowego.