powrót na blog

Promocja do materacy Hevea

Dnia 15 lutego rozpoczęła się nowa promocja do materacy Hevea. Tym razem dotyczy ona materaców dla niemowląt. Zestawy promocyjne zawierają materac i zabawkę. Zabawkę stanowi wielofunkcyjny, kolorowy pluszak.

Promocja do materacy Hevea. Pluszak Akuku

Promocja do materacy Hevea Pluszaki Akuku

Do każdego materaca niemowlęcego z cennika Hevea dla grupy wiekowej 0+ niezależnie od rozmiaru, otrzymacie prezent. Będzie to jedna sztuka zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek. Oczywiście wszystkie pluszaki będą do Was wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu. Znajdziecie je w zamówionych materacach.

Pluszaki zwierzątka (żabka i słoń) są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają zwłaszcza koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Przede wszystkim funkcja metkowce jest ciekawa. To małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki 15 cm.

Promocja do materacy Hevea kończy się 31 marca. Rzecz jasna przy niskich stanach magazynowych promocja może się skończyć nieco wcześniej. Listę materaców i kolekcji jakie włączyliśmy do promocji możecie znaleźć w BOK naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu.