powrót na blog

Pokrowce na materace. Aktualizacja oferty

Wprowadzamy kilka zmian w naszej ofercie. Tym razem zmianami obejmujemy nasze pokrowce na materace Hevea. Poniżej szczegóły. Poprawiony cennik udostępnimy Państwu już wkrótce.

Pokrowce na materace. Cashmere i Bamboo

Szanowni klienci. Z dniem 20-09 wycofujemy z naszej oferty dzianinę na materace o nazwie Cashmere Beauty. Dotyczy to zwłaszcza dziecięcych kolekcji 2+, 7+ jak i materaców sypialnianych dla dorosłych. Wszystkie kolekcje materacowe z których wycofujemy Cashmere będziemy oczywiście uzupełniać o nasz nowy pokrowiec Bamboo. Ponieważ nie jest to nowa dzianina w naszej ofercie. Jest tam dopiero od kilku miesięcy, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem. Z tego też względu jest on zamieszczony przez nas w w Bazie wiedzy Skorygowany cennik zawierający także wprowadzone zmiany w ofercie pokrowców trafi do Państwa w ciągu kilku dni.

Jednocześnie przypominamy też o zmianach w ofercie pokrowców Disney. Wiele dzianin jest już niedostępnych. Kolekcje zostały przez nas zaprojektowane 2014 roku i wszystkie także będziemy sukcesywnie liftingować. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numeram inaszych infolinii 730330730, 730230730, 73300330

W tej chwili dostępne są tylko produkty Disney jak poniżej:

– Materace Disney Baby w pokrowcach  Winnie The Pooh light, materace Disney Junior Mickey
– Materac Disney Graffiti Junior Boy i Girl
– Materac Disney Graffiti Junior LUX Boy i Girl.- Ochraniacz na materac  Winnie The Pooh light. Kliny i także poduszki lateksowe Winnie The Pooh light, Mickey.