powrót na blog

Konkurs Poezji Łóżkowej

Hevea Konkurs Poezji Łóżkowej

Mili, bardzo sobie cenimy Was, naszych sympatyków i podejrzewamy Was o dużą inteligencję oraz poczucie humoru i o drzemiące w Was talenty. Macie oto szansę sprawdzić się w naszej zabawie i oczywiście wygrać jedną z nagród. Proponujemy Wam konkurs o tematyce łóżkowo-sennej (Konkurs Poezji Łóżkowej). Wystarczy, że dacie upust literackim zdolnościom i stworzycie limeryk albo lepiej, i opublikujecie go na Facebooku w komentarzach do przypiętego posta konkursowego. Na Instagramie wstawcie dowolny post z wierszem i hasztagiem #heveasennykonkurs.

Utwór wierszowany musi spełniać reguły limeryku (5 wersów, rymy AABBA, treść im bardziej nonsensowna, tym lepiej). Może też być lepiejem – dwuwiersz o żartobliwej treści, zaczynający się od słowa lepiej, lepsza, lepszy. W treści przeciwstawiający sobie dwie sytuacje, z których jedna jest pozornie lepsza od drugiej. Tematykę Waszych wierszyków musicie powiązać ze snem, spaniem, łóżkiem, pościelą, poduszką. Jednocześnie nie możecie łamać standardów obyczajowych. Jednocześnie z góry informujemy Was, że wszelkie wiersze wulgarne albo zawierające treści natury nieobyczajnej będą przez nas niezwłocznie usuwane.

Bawmy się ładnie!

Na zwycięzców czekają rzecz jasna bardzo wygodne nagrody. Jak się domyślacie wszystkie nagrody w zabawie ufundowała marka HEVEA. Warto z pewnością zawalczyć o nasze poduszki. Konkurs Poezji Łóżkowej trwa od dziś, 29 kwietnia do 13 maja, do godziny 11.00.

Zapraszamy serdecznie!

Regulamin Konkursu Poezji Łóżkowej