Marka Hevea 2018. Podsumowanie

Marka hevea 2018. Zakończył się kolejny rok pracy i rozwoju naszej marki. Jak zawsze składamy podziękowania na Wasze ręce. To Wy, nasi klienci, współpracownicy i partnerzy jesteście naszą siłą napędową, paliwem do ciężkiej pracy i rozwoju.

Podsumowanie. Marka Hevea 2018 – X lat na rynku

To był ważny rok. W grudniu minęło równo X lat od momentu, kiedy nasze materace zaczęły się pojawiać pod nazwą Hevea Materace. Przeprowadzony kilka late temu lifting logo pozostawił tylko pierwszy człon nazwy Hevea. Tak pozostało do dzisiaj. Po raz czwarty otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Rzetelna Firma a także Orły Meblarstwa. Na początku ub.roku już w styczniu zostaliśmy nagrodzeni przez władze powiatu. Firma roku – za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego. To wyróżnienie i przygotowany na uroczystość film promocyjny towarzyszyły nam przez cały miniony rok.

To był rok kolejnych pozytywnych opinii Instytutu Matki i Dziecka dla naszych wyrobów, w tym dla materaca w grupie 2+. To także rok wprowadzenia na rynek zupełnie nowej kolekcji – Bio w oparciu o pianki z olejkami roślinnymi. W połowie roku przygotowaliśmy lifting naszych podstawowych dzianin Aegis i Medica. Rozpoczęliśmy żmudny proces tworzenia oprogramowania dedykowanego do obsługi naszych procesów logistycznych a także przygotowania do wdrożenia systemu zarządzania jakością. O tym wkrótce napiszemy więcej. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie. Marka Hevea 2019 będzie jeszcze lepsza! Dla Was.