Fabryka Materaców Hevea z nagrodą Orły Meblarstwa

Nasza firma Fabryka Materaców Hevea otrzymała w tym roku zaszczytne wyróżnienie w programie branżowym Orły Meblarstwa. Otrzymaliśmy 9,9 pkt na 10 możliwych za projekt pod nazwą Akademia Zdrowego Snu Hevea.

Fabryka Materaców Hevea i Akademia Zdrowiego Snu

Projekt Akademia Zdrowego Snu Hevea to ogół wszystkich działań medialnych, związanych z czasopismami parentingowymi, wspieraniem szkół rodzenia, kampaniami informacyjnymi i edukacyjnymi na blogach, w gazetach wnętrzarskich a także aktywne uczestnictwo w dyskusjach na forach i panelach dyskusyjnych. Promujemy zdrowy wypoczynek i świadomość wyboru łóżka, stelaża i materaca. Prezentujemy najlepsze rozwiązania w zakresie doboru materaców do łóżek niemowlęcych , dziecięcych oraz do sypialni. Fabryka Materaców Hevea obchodzi w tym roku 10 lat istnienia na rynku brandu Hevea. Od początku prowadzone były działania informacyjne w wielu kanałach marketingowych i profilach społecznościowych. Bardzo nam miło, że to wyróżnienie zbiegło się z tak ważnym dla nas momentem w historii firmy.

Fabryka Materaców Hevea logo

Program Orły Meblarstwa został stworzony, aby z grona małych i średnich firm na rynku wyróżnić najlepsze. Dopasowane do swoich specjalności i regionów.  Najważniejszych firm branży, które wyznaczają kierunki, stawiają na rozwój. Promują stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki temu mogą sprostać rosnącym wymaganiom klientów. W odróżnieniu od wielu podobnych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Orły Meblarstwa mają jasne, przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy i na każdym etapie procesu opiniowania. Fabryka Materaców Hevea otrzymała wysoką notę 9,9 pkt na 10 możliwych.