Fabryka Materaców Hevea z nagrodą Orły Meblarstwa

Nasza firma Fabryka Materaców Hevea otrzymała w tym roku zaszczytne wyróżnienie w programie branżowym Orły Meblarstwa. Otrzymaliśmy 9,9 pkt na 10 możliwych za projekt pod nazwą Akademia Zdrowego Snu Hevea. Dziękujemy za uznanie i wyróżnienie. To kolejne wyróżnienie dla projektów marki hevea. Jesteśmy od kilku lat laureatami kolejnych edycji nagrody Firma Godna Zaufania.

Fabryka Materaców Hevea i Akademia Zdrowiego Snu

Projekt Akademia Zdrowego Snu Hevea to ogół wszystkich działań medialnych, związanych z czasopismami parentingowymi, wspieraniem szkół rodzenia, kampaniami informacyjnymi i edukacyjnymi na blogach, w gazetach wnętrzarskich a także aktywne uczestnictwo w dyskusjach na forach i panelach dyskusyjnych. Promujemy zdrowy wypoczynek i świadoFabryka Materaców Hevea oficjalny sklepmość wyboru łóżka, stelaża i materaca. Prezentujemy najlepsze rozwiązania w zakresie doboru materaców do łóżek niemowlęcych , dziecięcych oraz do sypialni. Fabryka Materaców Hevea obchodzi w tym roku 10 lat istnienia na rynku brandu Hevea. Od początku prowadzone były działania informacyjne w wielu kanałach marketingowych i profilach społecznościowych.

Bardzo nam miło, że to wyróżnienie zbiegło się z tak ważnym dla nas momentem w historii firmy. Dziesięć lat marki Hevea to dobry moment na podsumowanie. Po latach pracy na ryku możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie materaców dla maluchów !Was, klientów jednak chyba najbardziej interesują promocje jubileuszowe. Mamy ich cały pakiet. Zaczynamy już w grudniu. Program Orły Meblarstwa został stworzony, aby z grona małych i średnich firm na rynku wyróżnić najlepsze. Dopasowane do swoich specjalności i regionów. Znane i mniej znane klientowi detalicznemu. Także te, które szczególnie zasłużyły się dla swojego regionu i nigdy nie będą markami powszechnymi, ogólnokrajowymi. program promocyjny orły łączy wiele branż, produkcję, handel, usługi. Najważniejszych firm branży, które wyznaczają kierunki, stawiają na rozwój. Promują stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki temu mogą sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Fabryka Materaców Hevea – wśród lokalnych liderów branży

Orły Meblarstwa to jeden z bardziej rozpoznawalnych emblematów promocyjnych w branży. W odróżnieniu od wielu podobnych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Orły Meblarstwa mają jasne, przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy i na każdym etapie procesu opiniowania. Fabryka Materaców Hevea otrzymała wysoką notę 9,9 pkt na 10 możliwych. Gratulujemy wszystkim laureatom nagrody, we wszystkich kategoriach. Szczegóły programu a także zestawienie laureatów ze wszystkich kategorii można poszukać na stronie www. orlymeblarstwa.pl.