Hevea godna zaufania

Marka hevea już po raz kolejny otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania. Tym razem zaproszono nas do uczestnictwa w klubie Elite, przeznaczonym dla firm, które uczestniczą w programie już od kilku lat.

Hevea godna zaufania 2018. Wyróżnienie Gold Elite.

hevea godna zaufania

W klubie Elite znajdziemy tylko wielokrotnych laureatów znaku Firma Godna Zaufania. Są to firmy które najbardziej dbają o swoją reputację online i regulanie poddające się badaniu Wskaźnikiem Opinii. Każda z tych firm przeszła pozytywnie badanie przez więcej niż rok. Klub Elite to także firmy z doświadczeniem – najczęściej wieloletnim. Klient ma pewność, że to grupa firm doświadczonych w swojej branży i uczestniczących w projekcie Firma Godna Zaufania od co najmniej dwóch edycji.

I to co najważniejsze. Firmy klubu Elite mają aktualne badanie wskaźnikiem opinii. Najnowsze, aktualne badania Wskaźnikiem Opinii są wyznacznikiem, że firma po otrzymaniu w latach poprzednich Certyfikatu Firma Godna Zaufania nie zaniżyła założonych i realizowanych standardów. Dotyczących zwłaszcza jakości produktu i obsługi klienta. Wciąż nie wykryto w jej przypadku żadnych negatywnych opinii w internecie. Uczestnictwo w programie Firma Godna Zaufania, co warto podkreślić jest dobrowolne i całkowicie pozbawione opłat rejestracyjnych czy wstępnych.

Godło projektu jest znane polskim konsumentom już od 2013 roku. Dzisiaj pprojekt ten został rozszerzony na kilka krajów Unii Europejskiej (m.in. Bułgaria, Hiszpania, Łotwa) a także Ukrainę i Serbię. Właściel znaku na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o dedykowane oprogramowanie, utworzone przez polską spółkę według opracowanego wcześniej algorytmu. Aktualnie żadna inna instytucja czy podmiot nie prowadzi na terenie kraju analiz korzystając z podobnej metodologii.