powrót na blog

Instant shopping czyli szybki zakup materaca

Jak szybko kupić materac i w dodatku być z niego zadowolonym? Czy możliwy jest instant shopping czyli szybki zakup materaca? Kupowanie materaca można celebrować długo i mozolnie, można porównywać mnogość rodzajów materacowych pianek, ich twardości, trwałość i funkcjonalność.

Instant shopping czyli szybki zakup materaca. Jak to zrobić w praktyce?

instant shopping Hevea - szybki sklep z łóżkami

Można poczytać o zaletach lateksu Ocean blue albo strefowej budowie płyty lateksowej. Można grymasić wśród pokrowców i ich właściwości, sprawdzać opinie użytkowników, można wreszcie wybrać się do pobliskiego salonu z materacami, żeby metodą dotykową przetestować poszczególne modele. Jest to ze wszech miar słuszne, w końcu materac to przedmiot, który ma ogromny wpływ na nasze życie. Spędzamy na nim dużą część doby i od jego jakości i komfortu zależy w dużym stopniu, jakie będzie nasze samopoczucie w ciągu dnia. Kupując z kolei materac dla dziecka oczywiście chcemy, żeby był jak najlepszy, jak najbardziej higieniczny i żeby był znakomitym wsparciem dla rosnącego kręgosłupa maleństwa. Wszystkie te poszukiwania zajmują jednak sporo czasu i energii.

Tym, którzy chcą kupić szybko i dobrze, chcemy zaproponować nasz nowy sklep – www.imaterac.pl. Nasz sklep nie posiada rozbudowanych opisów, bogatej grafiki i ozdobników, dzięki czemu jest lekki i bez problemów otworzy się na smartfonie czy tablecie. Posiada natomiast wirtualnego doradcę, który zada kilka prostych pytań, a po uzyskaniu odpowiedzi zaprowadzi Cię prosto do półki z wybranymi dla Ciebie trzema materacami. Będą się od siebie różnić jakością czy wysokością użytych pianek lub ich ilością, a co za tym idzie, ceną. Różnice w jakości to różnice pomiędzy bardzo dobrą a znakomitą, innych nie używamy, różnica w wysokości mierzona jest w centymetrach.

Szybkie zakupy na imaterac.pl

instant shopping Hevea - szybki sklep z materacami

Wszystkie nasze materace produkowane są z jednakową pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Różnice w cenie są wynikiem różnicy w cenach użytych materiałów. Czy przy najtańszych, czy najdroższych, zwracamy taką samą uwagę na staranność wykonania i bezpieczeństwo oraz prozdrowotne właściwości pianek czy dzianin. Niezależnie od tego, jaki produkt zamówisz, będzie to ponad wszelką wątpliwość produkt dobry i godzien zaufania.

Propozycje wirtualnego doradcy to zaledwie sugestia. Możesz z niej skorzystać i wybrać jeden z oferowanych przez niego, możesz też poszerzyć zakres poszukiwań. Dla ułatwienia wyświetlą Ci się najczęściej wybierane materace z grupy, która Cię interesuje. Po wejściu na stronę konkretnego materaca możesz przeczytać pełny opis i utwierdzić się w podjętej decyzji. Możesz też zrezygnować i powrócić do oferty. Nie ma tu podziału na kategorie, ale przy pomocy lupki odszukasz łatwo każdy nasz produkt. Wirtualny doradca bierze pod uwagę Twoje podstawowe preferencje odnośnie materaca. Nasz sklep imaterac.pl instant shop został stworzony z myślą o oszczędności czasu i po to, aby maksymalnie uprościć zakupy. Asortyment jest taki sam, jak w tradycyjnym sklepie internetowym, do materaca możesz też dokupić poduszkę, prześcieradło czy ochraniacz.

Możesz kupować kiedy chcesz i skąd chcesz. Jeżeli jednak wolisz zasięgnąć informacji bardziej szczegółowych i wolisz kontakt z żywym człowiekiem, zapraszamy cię do naszego Biura Obsługi Klienta. Numery telefonów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zachęcamy do wypróbowania naszego sklepu imaterac.pl, czekają tam ciekawe promocje!