powrót na blog

Psie historie

Sporo nowości zagościło w naszej psiej sekcji. Psie historie z nowościami. Znane już i lubiane legowisko Poduszkowiec zyskało nowe oblicze. Poznajcie materiały i wzory, zaprojektowane specjalnie dla nas przez utalentowaną polską artystkę Olę Kulik.

Psie historie. Przegląd nowości.

Psie historie

Trzy warianty kolorystyczne dostępne w wersji welwetowej i wodoodpornego poliestru w nowej kolekcji ART. Inną propozycją kolorystyczną jest Poduszkowiec-Żyrafowiec, krótka seria pokrowców welurowych imitujących futro żyrafy. Dodatkowo, wsłuchując się w potrzeby psów, stworzyliśmy smart matę – legowisko łączące w sobie zalety materaca ortopedycznego z mobilnością maty turystycznej. Smart mata ma wysokość zaledwie 4 lub 5 cm, co sprawia, że nawet cierpiące psy o krótkich łapkach nie mają problemu z wejściem na nią. Łatwo ją przenosić czy też przewozić. Zrolowana zajmuje niewiele miejsca, a jej wypełnienie z pianki visco gwarantuje komfort, ciepło, wygodę i regenerację. Elegancką torbę w tej wersji zastąpiliśmy gumką, dzięki czemu możemy zaproponować produkt w niższej cenie. Na życzenie możemy oczywiście uszyć także torbę w wybranym deseniu.

Wszystkie nasze pokrowce zapinane są na zamek błyskawiczny z trzech stron tak aby łatwo było je zdjąć do prania. Zamek też udoskonaliliśmy – wyeliminowaliśmy uchwyt przy suwaku, który swoją obecnością prowokował szczeniaczki do obgryzania. Nowy suwak nie będzie narażony na destrukcyjne zapędy Waszego czworonoga. Swoją drogą czekamy na znaczki – dobre dla szczeniaków. Jeżeli macie w domu czworonożnego przyjaciela, warto pomyśleć też o jego komforcie i wypoczynku.