powrót na blog

Chmurki dzieciom

REGULAMIN PROMOCJI PREZENTUJEMY DZIECIOM CHMURKI

Promocja Hevea Prezentujemy Chmurki Dzieciom
  1. Do wszystkich kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ oraz wybranych rozmiarów z grupy 2+ (160/70, 160/80, 160/90) z cennika Hevea, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę poduszki chmurki. Cena zestawu materaca z poduszką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek
  2. Promocja obejmuje materace z cennika Hevea, nie obejmuje produktów Top Active oraz Psie Historie
  3. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2022 r. [AKTUALIZACJA: przedłużamy promocję do 31 lipca] lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia na adres [email protected] lub [email protected]
  4. Wartość detaliczna chmurki to 29,99 pln brutto z wysyłką.
  5. Przepiękne chmurki dekoracyjne urozmaicą każdy pokoik małego dziecka, dodając mu wyjątkowego uroku oraz oryginalnego charakteru. Chmurki mogą również służyć jako przytulanka lub poduszka do spania. Rozmiar chmurki: 46cm x 30cm, waga wypełnienia: 120g, 100 % bawełna. Ciekawa kolorystyka i subtelne wzory dziecięce. Produkty certyfikowane wg Standard 100 by Oeko-Tex kl. I – bezpieczne dla niemowląt i dzieci do lat 3.
  6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  7. Promocja nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.
  8. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zamieszczenie stosownej informacji dla klienta w widocznym miejscu witryny internetowej, profilu społecznościowego lub sklepu stacjonarnego, nie później niż 48h od momentu rozpoczęcia promocji.