powrót na blog

Promocja Bambusowe Love

Od 15 lutego rozpoczynamy promocję Bambusowe Love. Do każdego zakupionego materaca z grupy 0+ otrzymasz pieluszkę bambusową.

Regulamin promocji Bambusowe Love

Promocja Bambusowe Love
  1. Do każdego materaca dziecięcego z grupy wiekowej 0+ z aktualnego cennika HEVEA dodana będzie jedna pieluszka bambusowa.
  2. Opis prezentu: Pieluszka bambusowa jest idealnym rozwiązaniem dla niemowląt, które posiadają delikatną skórę. Produkt sprawi się idealnie do codziennego użytku. Bambus ma właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest odporny na zapachy. Z uwagi na delikatność włókien bambusowych konieczne jest zachowanie odpowiedniej temperatury prania, co warunkuje nienaruszalność miękkiej struktury. Pieluszki z włókien bambusa mogą być wykorzystywane już od pierwszych dni życia. Są idealne jako otulacz, lekki kocyk, podkład do przewijania, prześcieradło czy podręczny ręcznik. Świetnie sprawdzą się jako okrycie podczas karmienia piersią czy podkład na ramię rodzica chroniący ubranie przed ulewaniem. Mogą też posłużyć jako przytulanka do snu albo lekka osłona do wózka.
    Pieluszki dostępne w dwóch wzorach – wybierane losowo. Rozmiar 80×80 cm.
  3. Promocją nie są objęte materace: Duo Activia 160/70 i Baby Max 160/70, 160/80 oraz kolekcje dla grup wiekowych 2+ i 7+.
  4. Promocja rozpoczyna się w dniu 15 lutego 2022 i trwa do 31 marca 2022 lub do wcześniejszego wykorzystania zapasów.
  5. Wartość detaliczna prezentu to 39,99 pln.
  6. Udział Sprzedawcy w promocji jest możliwy tylko po umieszczeniu informacji słownej lub graficznej w widocznym dla klienta miejscu witryny internetowej lub sklepu stacjonarnego.
  7. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany gratis lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.