powrót na blog

Pokrowce na materace Hevea

Pokrowce na materace Hevea to produkty, które wyróżniają się starannym wykonaniem, precyzją oraz doborem bezpiecznych surowców najwyższej jakości. Rekomendowane w celu ochrony materaca przed wszelkiego rodzaju plamami, zapewniają czystość oraz wydłużają jego żywotność.

Pokrowce na materace Hevea. Przegląd i omówienie

Dlaczego materac musi mieć pokrowiec? Czy każdy materac jest sprzedawany w pokrowcu ?
Nie ulega wątpliwości, że pokrowiec to niezbędny element materaca. Bez znaczenia jest tu sam rodzaj materaca – piankowy, lateksowy, czy sprężynowy. Pokrowiec spełnia nie tylko funkcję estetyczną, ale i higieniczną, ponieważ jest najlepszą barierą przed zabrudzeniami, bakteriami, grzybami czy pleśnią. Co więcej, znacznie poprawia jakość oraz komfort snu.

Pokrowce na materace Hevea charakteryzują się niecodzienną praktycznością. Każdy z nich specjalnie dla Was wyposażyliśmy w funkcjonalne zapięcie, które usprawnia zdejmowanie oraz ponowne zakładanie. Pokrowce Hevea można również prać w pralce, co znacznie ułatwi codzienne użytkowanie oraz utrzymanie samego pokrowca jak i materaca w higienicznej czystości. Ważnym aspektem pokrowca na materac jest ochrona antyalergiczna, która pozwala redukować ilość bakterii i roztoczy.

pokrowce na materace hevea

Oferta marki Hevea zapewnia szeroki wybór pokrowców na materace, które sprawdzą się w niejednej sypialni. Zróżnicowanie pod względem rodzaju tkanin, rozmiarów, kolorystyki oraz przeznaczenia sprawia, że każdy materac znajdzie odpowiednio dopasowany pokrowiec. Podobnie jak i pozostałe produkty do sypialni wyprodukowane przez markę Hevea, tak i pokrowce odznaczają się wysokim standardem wykonania, potwierdzonym licznymi atestami higienicznymi.

Wszystkie materace Hevea sprzedajemy Wam w pokrowcu, zawsze rozpinanym i zawsze nadającym się do prania.

W przypadku wątpliwości lub pytań odnośnie doboru właściwego pokrowca, specjaliści Hevea chętnie doradzą. Odpowiedzą na Wasze pytania zarówno pod względem parametrów, jak i kwestii wizualnych.