powrót na blog

Regulamin promocji z pluszakami

  1. Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ z cennika Hevea niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w w zestawie jedną sztukę zabawki Pluszak AKUKU. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek.
  2. Promocja z Pluszakami obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY COMFORT, BABY lateksowy, KRZYŚ, BIO BAMBOO BABY, ECO LATEX, AIR MAX, CELEBRITIES BABY.
  3. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 grudnia i potrwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia na adres [email protected].
  4. Wartość detaliczna zabawki to 23,99 pln brutto z wysyłką.
  5. Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje jakie posiada pluszak: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki około 15 cm.
  6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  7. Promocja z Pluszakami nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.
  8. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zamieszczenie stosownej informacji dla klienta w widocznym miejscu witryny internetowej, profilu społecznościowego lub sklepu stacjonarnego, nie później niż 48h od momentu rozpoczęcia promocji.