powrót na blog

Tniemy ceny na lato

Akcja Tniemy ceny na lato od hevea rozpoczęła się z początkiem lipca. Wakacyjna obniżka cen dotyczy kilku ważnych i popularnych kolekcji. Zapraszamy do sklepów stacjonarnych i ecommerce.

Tniemy ceny na lato. Oferta obniżek od Hevea.

Mamy dla Was dobre informacje na początek wakacji. Od 02-07-2021 obniżyliśmy ceny detaliczne dla 6 kolekcji z cennika Hevea dotyczącego materaców dla niemowląt i dzieci.
Pomimo wciąż wysokich cen surowców i rosnących kosztów logistycznych udało się tak ustawić nasze kalkulatory, że pokazały nieco niższe ceny. Wśród kolekcji, które dostaniecie teraz w stałej obniżce są np. Junior i Junior Max.
Obniżka jest sezonowa i trwa do 31-08, czyli do końca wakacji. Koszty logistyczne oraz koszty zakupu surowców są nadal bardz owysokie. Pracujemy jednak nad optymalizacją naszych kosztów, tak aby ceny znowu były miłe dla oka i dla kieszeni.

tniemy ceny na lato

W nowym cenniku są także nasze nowe materace Hevea Psie Historie turystyczne dla psa. Idealna propozycja na letnie wyjazdy z waszym ukochanym psem. Materace są dokładnie przetestowane przez specjalistów z czterema łapkami i ogonkiem, o czym możecie się Państwo przekonać na stronie www.psiehistorie.pl

Mamy nadzieję, że nasza poprawiona oferta oraz nowe pozycje w kolekcji Psie Historie Wam się spodobają.

Do zobaczenia na stronach naszych sklepów internetowych. No i oczywiście udanego wypoczynku wakacyjnego.