powrót na blog

Promocja z pluszakami

Trwa kolejna promocja z pluszakami. Materace hevea z wybranych kolekcji dla grupy wiekowej 0+ trafią do Was z pluszakiem Akuku.

Promocja z pluszakami do materaca Hevea.

Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ z cennika Hevea niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczekPromocja obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY COMFORT, BABY lateksowy, KRZYŚ, BIO BAMBOO BABY, CELEBRITIES BABY.

Promocja z pluszakami

Promocja rozpoczyna się w dniu 12 listopada i potrwa do 31 grudnia 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia na adres [email protected].

Wartość detaliczna zabawki Akuku to 23,99 pln brutto z wysyłką.

Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową a także motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki około 15 cm.

W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca pluszaka. Możecie również dokonać jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Promocja z zabawkami AKUKU nie łączy się oczywiście z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zamieszczenie stosownej informacji dla klienta w widocznym miejscu witryny internetowej, profilu społecznościowego lub sklepu stacjonarnego, nie później niż 48h od momentu rozpoczęcia promocji.