powrót na blog

Hevea Premium

W wakacje rusza nowy pakiet logistyczny HEVEA PREMIUM. Już od sierpnia dostępny dla większości produktów Hevea z cennika do sypialni.

Hevea Premium. Pakiet logistyczny dla wymagających.

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze,. Dlatego prócz dbania o jakość naszych produktów, zadbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Ciężar i gabaryty mają znaczenie, zwłaszcza gdy są tak znaczne jak przy dużym materacu. Chcemy, aby moment dostawy był dla Was najprzyjemniejszym momentem dnia. To dlatego dzięki dostawie w standardzie Hevea Premium realizowanej przez wyspecjalizowaną firmę dajemy Ci możliwość cieszenia się z zakupu bezpośrednio po doręczeniu.

dostawa Hevea Premium


Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie do Ciebie wniesiony niezależnie od wagi i piętra. Wykona to doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń. Pracownicy ustawią materac lub stelaż w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniosą zbędne opakowania. Ty wskażesz tylko śmietnik lub też najbliższy pojemnik na odpady segregowane. Usługę Hevea Premium dokupisz do wybranych produktów na sklepie www.polskiematerace.pl, www.mjakmaterac.pl i wielu innych.

Jedyną rzeczą jakiej od Ciebie oczekujemy to byś usiadł wygodnie – my zajmiemy się resztą. Kiedy mamy już pewność, ze materac dojedzie bezpiecznie, jest właściwie rozpakowany i ułożony – możemy dodać Ci jeszcze dodatkowe 12 miesięcy gwarancji. To się nazywa usługa Premium!