powrót na blog

Produkujemy w Polsce

Produkujemy w Polsce. Mówimy to z dumą od ponad 10 lat. Nasze produktu powstają tutaj, w naszym kraju, w oparciu o polski kapitał i dostępne surowce.

Produkujemy w Polsce. Co to oznaczy?

produkujemy w Polsce - Polskie Materace

Brand Hevea to polska marka materaców dla całej rodziny. Koncepcja produktu powstała w Polsce i tutaj narodziły się wszystkie nasze materace, poduszki i tekstylia. Wszystkie surowce, w znakomitej większości pozyskujemy od kontrahentów obecnych od lat w Polsce. Od dostawców trafiają do naszej krojowni i szwalni lub też prosto do magazynu głównego. Tutaj krojczy, szwaczki i team tapicerów nadaje im formę materaca lub innego produktu z naszej kolekcji. Zapakowane i opisane trafiają oczywiście prosto z hali produkcyjnej na samochód kuriera i jadą do Waszego domu. Tak, większość produktów trafia z naszego magazynu prosto do Was. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ niemal 90% produktów marki Hevea jest dystrybuowana przez nas w systemie sprzedaży zwanym dropshipping. To zmniejsza ślad węglowy, przyspiesza realizację zamówień i ułatwia kontrolę nad procesem logistycznym.

W Polsce płacimy wszystkie podatki i wszystkie pensje naszych pracowników. Stworzyliśmy markę handlową Polskie Materace i ten brand w biało-czerwonych barwach pojawi się już wkrótce na naszych pokrowcach. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze materace prosto z Polski trafiają do łóżek i łóżeczek całej Europy! Kolorowych snów i rzecz jasna radosnych poranków!