powrót na blog

Komunikat Hevea

Szanowni Państwo

1. Stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony na obszarze całego kraju na ten moment nie wpływa znacząco na pracę naszego przedsiębiorstwa. Uzupełniliśmy środki higieniczne ochrony osobistej, rękawiczki, ręczniki jednorazowe, zapasy mydła antyalergicznego. Na teren firmy wpuszczani są z zewnątrz wyłącznie kierowcy firm kurierskich i transportowych po uprzednim wydaniu im rękawiczek jednorazowych. Wstrzymaliśmy wszelkie prace konserwacyjne i remontowe wymagające obecności osób trzecich na zakładzie. Oczywiście także do odwołania wstrzymaliśmy spotkania z kontrahentami i wizyty naszych przedstawicieli u klientów i dostawców.2. Stany magazynowe będą w tym tygodniu uzupełnione bez przeszkódRealizujemy wszystkie zamówienia zgodnie z cennikiem i warunkami handlowymi.

2. Zachęcamy Państwa do informowania klientów o bezpieczeństwie zakupów online. Firmy kurierskie z jakimi współpracujemy przygotowały pakiet bezpieczeństwa i przeszkoliły swoich pracowników i współpracowników zakresie zaleceń wydanych przez Ministerstwo Rozwoju –dostępne w linku

3. Przypominamy o nowym cenniku, który możecie Państwo pobierać pobrania w systemie SEZAM.

4. Dzisiaj można już składać zamówienia na materace Graffiti kolekcje z ID: 160 i ID: 161. Materiały graficzne do tej kolekcji będziemy uzupełniać sukcesywnie w ciągu kilku dni.