powrót na blog

KOPD wyróżnienie dla Hevea

KOPD ogłosił wyniki XVIII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Miła nam poinformować, że nasza marka Hevea otrzymała wyróżnienie w kategorii DOM.

KOPD wyróżnienie dla Hevea. Świat Przyjazny Dziecku.

Od blisko dwudziestu lat Komitet Ochrony Praw Dziecka pomaga rodzicom i opiekunom. Doradza w coraz lepszym wyborze książek, zabawek i miejsc przyjaznych dla dzieci. Bardzo ważnym dla marki Hevea było przystąpienie do kolejnej edycji tego konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”. Dodajmy unikalnego i jednego z najstarszych aktywnych projektów Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie produktów, inicjatyw, ludzi i portali dla dzieci. Rzecz jasna przede wszystkim tych, które w znaczący sposób wpływają na rozwój dziecka. Mówimy przede wszystkim o rozwoju fizycznym i mentalnym, poznawczym i emocjonalnym oraz rozwijają jego wrażliwość estetyczną. KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające standardy produkty. Są to meble, książki, zabawki, multimedia, miejsca, inicjatywy oraz portale, w tym sklepy branżowe dedykowane dzieciom.

Nasza marka otrzymała wyróżnienie w kategorii DOM. Do XVIII edycji zgłosiliśmy portal www.polskiematerace.pl, który stanowi idealną bazę wiedzy dla przyszłych rodziców. Stanowi tez pomoc dla rodziców dzieci w każdym wieku. Pomagamy i doradzamy jak wybrać i dopasować zdrowy materac.

KOPD wyróżnienie dla hevea w XVIII edycji jest ukoronowaniem naszych wieloletnich starań o wysoką ocenę wśród rodziców i ekspertów. Wyjątkowa jest także, a może przede wszystkim kapituła konkursu. oto lista nazwisk, które z pewnością są znane wielu naszym klientom. Artur Barciś, Małgorzata Janina Berwid, Magdalena Dulęba-Basior. Dorota Karbowska-Zawadzka, Mirosława Kątna, Magdalena Łazarkiewicz, Justyna Marszałkowska-Jakubik. Dorota Mazurek, Anna Oka, dr Aleksandra Piotrowska, Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Katarzyna Stoparczyk, Anna Wakulak, prof. Mieczysław Wasilewski. Listę zamyka znana Wam i jakże popularna Superniana – Dorota Zawadzka, psycholog.