powrót na blog

ISO 9001

ISO 9001 System Zarządzania jakością wdrożony. Marka Hevea wdrożyła w listopadzie SZJ ISO w wersji 2015 r. czyli aktualnej. W przyszłym roku certyfikacja.

ISO 9001 czyli procedury i polityka jakości

bardzo ważnym elementem Systemu Zarządzania Jakością jest określenie polityki jakości organizacji. Wiemy już co i ja chcemy osiągnąć. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży materacy i tekstyliów. Pragniemy jako marka Hevea sprostać wymaganiom Klientów w zakresie jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa dostarczanych wyrobów, a także trwałości ich konstrukcji.
Oczywistym jest, że zadowolenie Klienta i utrzymanie z nim pozytywnych relacji stanowi nadrzędny cel firmy, który wypełniamy dostarczając wyroby spełniające ich wymagania i oczekiwania. Chcemy dostarczać swoim Klientom wyroby do sypialni solidne i trwałe, dlatego stawiamy na sprawdzone surowce i opakowania zapewniające najwyższą jakość. Cenimy sobie długotrwałą współpracę z zaufanymi i zatwierdzonymi Dostawcami. Chcemy być nieustannie dumni ze swojego produktu.

Pragniemy, by wyroby naszej firmy trafiały do Klientów, którzy są świadomi tego czego oczekują i co kupują. W związku z tym bierzemy czynny udział w szerzeniu wiedzy, również tej medycznej m.in. w
szkołach rodzenia czy prowadząc blogi parentingowe.

Dążymy do stabilnego i zrównoważonego rozwoju. Zobowiązujemy się do tego, by wyroby spełniały aktualne wymagania prawne.
Odpowiedzialność za realizację powyższych punktów spoczywa na każdym pracowniku niezależnie od zajmowanego stanowiska i szczebla firmowej hierarchii.