powrót na blog

Pomoc dla Ani

Ania ma 11 lat. Potrzebuje już teraz naszej pomocy. Ma wielką szansę. Pomoc dla Ani jest potrzebna teraz, już, dzisiaj, przede wszystkim liczy się czas.

Pomoc dla Ani. Pomaganie jest proste

pomoc dla ani

Ania jest córką naszego przyjaciela i współpracownika. Jest także podopieczną konińskiej fundacji Otwarcie. Urodziła się ze schorzeniem o nazwie hipochondroplazja. Jest to skrócenie kości długich. Choroba, która nieleczona prowadzi do niskorosłości w dorosłym życiu. Objawia się dlatego wolniejszym przyrostem długości ciała i krótszymi kończynami. Ponieważ jedyną szansą dla Ani na kolejne kilkanaście centymetrów jest wdrożenie leczenia, zwracamy się o pomoc. Obecnie różnica wzrostu pomiędzy Anią, a rówieśnikami jest bardzo zauważalna. Dzisiaj wzrost Ani to 131cm (w wieku 11 lat). Ania ma duże szanse na normalny rozwój. Wydaje się prawie pewne, że warunkiem powodzenia kuracji jest jej przeprowadzenie szybko w fazie rozwojowej. Mamy mało czasu, ponieważ ta faza powoli się już kończy.

Ania otrzymuje preparat o nazwie Omnitrope 10 mg/1,5 ml. Bardzo drogi. Dzięki wskazówkom i pomocy lekarza prowadzącego, rodzicom udało się niewątpliwie zmniejszyć koszty zakupu – do około 2500 pln/miesiąc. Niestety w obecnej chwili sytuacja finansowa rodziny nie daje pewności, że będą w stanie zapewnić córce lek na cały okres leczenia. Dlatego też Załoga Hevea jako przyjaciele i znajomi rodziców Ani zwracamy się o pomoc. Piszemy do wszystkich osób i firm, które chciałyby wspomóc Anię z prośbą o pomoc, która pozwoli nam niewątpliwie pozyskać dodatkowe środki na leczenie.

Zbiórkę środków finansowych na leczenie małej Ani prowadzi wspomniana wyżej Fundacja Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie – www.otwarcie.pl organizacja pożytku publicznego KRS000271226. Dane rachunku do wpłat:
„ANNA STRUGLIŃSKA”,
SANTANDER BANK POLSKA S.A. 53 1500 1461 1214 6004 0224 0000.
W razie potrzeby umożliwimy Państwu bezpośredni kontakt z rodziną Ani. Z pewnością się ucieszą z każdej formy kontaktu i pomocy.