powrót na blog

Promocja Hevea. Kolorowy świat Bambino

Promocja Hevea już trwa. Kolorowy świat Bambino. Kredki do każdego materaca z grupy wiekowej 2+ i 7+. Przygotowaliśmy całe mnóstwo kartonów z kredkami. Zainteresowanie jet duże. Kiedyś się z pewnością skończą. Nie czekaj. Zapraszamy już teraz! Bambino to prawdopodobnie najlepsze kredki na świecie. Z pewnością najbardziej popularne.

Promocja Hevea. Materace z kredkami.

promocja hevea

W czwartek 15-08 ruszyła nasza wakacyjna promocja. Akcja przygotowana z myślą o naszych najmłodszych, którzy już na początku września zawitają w gościnne progi klas szkolnych i oddziałów przedszkolnych. Do każdego materaca HEVEA z grupy wiekowej 2+ i 7+ dodajemy w zestawie paczkę kredek. Wszyscy znamy kredki Bambino ze swojego dzieciństwa. To jedna z najbardziej znanych rodzimych marek. Jeszcze bardziej poznają ją Twoje dzieci, dzięki naszej promocji. Zakupy promocyjnych zestawów na sklepach www.polskiematerace.pl www.mjakmaterac.pl oraz u dystrybutorów marki Hevea w całym kraju. Sprawdzajcie na stronach e-sklepów i pytajcie u Sprzedawców. Promocja trwa od 15-8 do 15-9 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Do udziału w promocji zapraszamy zwłaszcza rodziców pierwszoklasistów. Szkoła to moment dużej zmiany w życiu małego człowieka. To dobry moment na zmianę mebelków w pokoju naszego dziecka. Zwłaszcza, że już nie mieści się w sowim małym łóżeczku. Czas na większe łóżko, mocniejszy, bardziej elastyczny materac. Kredki będą oczywistym i bardzo mile widzianym dodatkiem. Podczas gdy rodzice złożą nowe łóżeczko – dzieciaki namalują już swoje wspomnienia z wakacji. Kredkami Bambino z pewnością.