powrót na blog

Regulamin promocji Akcja wiosna

Akcja wiosna

Produkty objęte promocją:

  • – do każdego materaca Hevea Baby+, Hevea Baby Comfort klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci prześcieradła lub ochraniacza wzór dziecięcy pastelowy (wzór wg dostępności),
  • – do każdego materaca Hevea Fitness Cosmo i Hevea Fitness Lateks, Sprzedawca otrzymuje łączny rabat 50% od rekomendowanej ceny detalicznej dostępnej w aktualnym cenniku,
  • – do każdego materaca z kolekcji Junior Box (wszystkie warianty i rozmiary) klient otrzymuje w zestawie prezent w postaci poduszki lateksowej Disney Junior.

Promocją nie są objęte pozostałe produkty i materace z kolekcji Hevea z innych kolekcji dedykowanych i specjalnych. Promocja Akcja wiosna nie sumuje się z innymi promocjami.
Promocja rozpoczyna się w dniu 24.03.2018 i trwa do 06.04.2018 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Akcja promocyjna dotyczy zamówień złożonych od dnia 24-03-2018r.
Wartość detaliczna prezentów zgodna z aktualnie dostępnym cennikiem Hevea.
W przypadku zwrotu materaca objętego promocją Akcja wiosna do sklepu lub do Producenta – klient zwraca także otrzymany w zestawie prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.