strefa klienta

W jednym miejscu znajdziecie Państwo podstawowe informacje dotyczące naszych produktów i serwisu posprzedażowego. Dokumenty do pobrania są w formatach PDF. Formularze po wypełnieniu należy zeskanowane przesłać online na podany adres mailowy lub odesłać oryginalny dokument na adres korespondencyjny: Fabryka Materaców Hevea, Ogrodowa 28, 62-561 Ślesin.

Pamiętaj:

  1. Przed zakupem materaca zmierz dokładnie swoje łóżko. Zazwyczaj będzie to jeden ze standardowych wymiarów w zakresie od 120/60 do 140/70 – łóżeczka szczebelkowe, 160/70 – 90/200 łóżka i tapczany dziecięce oraz 90/200 do 200/200 łóżka i sypialnie dla dorosłych.
  2. Sprzedawca może poprosić o informację dotyczące stelaża znajdującego się w ramie łóżka oraz wagi użytkowników materaca. Przygotuj sobie te dane!
  3. Po otrzymaniu przesyłki z materacem lub dostawie do domu ze sklepu stacjonarnego sprawdź dokładnie stan przesyłki. Rozpakuj materac przy dostawcy i w razie uszkodzenia spisz protokół. Kurier ma specjalny druk akceptowany przez firmę kurierską. Dostawca ze sklepu spisze protokół na kartce papieru i złoży swój podpis.

Karta gwarancyjna
Formularz reklamacyjny
Odstąpienie od umowy
Podstawowe zasady konserwacji i pielęgnacji materaców Hevea
Zestawienie materacy
Technologia produkcji
Ankieta dla użytkownika (docx)
Ankieta dla użytkownika