Regulamin promocji Nie kupuj kota w worku

Rozpoczynamy nową akcję promocyjną!
Nie kupuj kota w worku

  1. Do każdego materaca dziecięcego Hevea z grupy wiekowej 2+ oraz Hevea Disney Junior – Kupujący otrzymuje w zestawie worek licencyjny Disney (Kraina Lodu lub Star Wars). Cena zestawu materac z workiem jest równy cenie zakupu materaca.
  2. Promocja rozpoczyna się w dniu 12 kwietnia i trwa do 31 maja 2019 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.
  3. Wartość detaliczna worka to 39,99 pln brutto z wysyłką.
  4. Worek będzie dostarczony do wszystkich zamówień złożonych od dnia 12 kwietnia do 31 maja br., niezależnie od terminu realizacji.
  5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  6. Promocja Nie Kupuj Kota W Worku nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

Zapraszamy do udziału!

Realizujemy obowiązki ustawowe związane z gospodarką opakowaniami

Informacja dot. pianki PUR

W połowie ub.r. pojawiła się w europejskich mediach informacja o wadliwej partii pianek PUR zawierających podwyższoną względem normy zawartość jednego ze związków uznawanych za kancerogenne.
Z informacji uzyskanych od naszego dostawcy wynika, że surowiec do produkcji pianek zawierający składnik TDI z podwyższoną normą wspomnianego związku chemicznego był produkowany tylko w jednym zakładzie BASF w Ludwigshafen (DE) i trafił w znikomych ilościach na rynek Polski, głównie do dostawców jednego z największych marketów wyposażenia wnętrz. Dokładniejsze dane na ten temat zebrali dziennikarze Pulsu Biznesu:

„Najwyraźniej — choć Polska jest jednym z największych europejskich producentów materacy, a pod względem wielkości eksportu ustępujemy tylko Chińczykom — problem dotyczył naszego kraju w niewielkim stopniu. Wynika to zapewne stąd, że — jak wskazuje kilku naszych rozmówców — większość feralnego TDI z zakładów w Ludwigshafen trafiło na rynek zachodnioeuropejski, a w Polsce znalazły się tylko śladowe ilości”

źródło Puls Biznesu

Niniejszym potwierdzamy, że pianki PUR kupowane od polskich producentów, w tym te stosowane w materacach HEVEA są bezpieczne. Jednocześnie informujemy, że materace lateksowe, wykonane wyłącznie z warstwy lateksu nie zawierają wyżej wymienionego składnika TDI.

Hevea bamboo – dzianina biostatyczna

Nasza kolekcja dzianin na pokrowce materacowe Hevea powiększyła się o Hevea Bamboo. Dzianina o wysokiej gramaturze (min. 275 g/m2) na bazie naturalnych włókien z viskozy. Dlaczego jest wyjątkowa?

nowa dzianina Hevea Bamboo

Bambus jest rośliną efektywną w uprawie i przyjazną dla środowiska. Rośnie szybko, w sprzyjających warunkach nawet do 1m w ciągu doby, a podczas uprawy nie ma konieczności stosowania pestycydów i nawozów sztucznych. Raz ścięty, wypuszcza kolejne pędy w tym samym miejscu już po kilku latach. Włókna przędzalniane z bambusa są pozyskiwane metodą wiskozową. Przędzę nazywaną wiskozą bambusową wykorzystuje się już do dziania i tkania wyrobów tekstylnych. Dzianina bambusowa o ile jest niebarwiona posiada kolor ecru, jest delikatna w dotyku, ma chwyt jedwabisty, przypominający tencel. Jest ponadto trwała i bardziej wytrzymała od tradycyjnej przędzy z wiskozy. Wchłania nadmiar wilgoci znacznie lepiej i szybciej niż bawełna. Jest przewiewna i oddychająca latem, a zimą daje uczucie przyjemnego ciepła. Budowa pojedynczego włókna bamboo ułatwia pochłanianie i neutralizowanie zapachów z otoczenia. Hevea Bamboo zachowuje swój wygląd i kolor nawet po wielu cyklach prania czy czyszczenia. Powierzchnia dzianiny jest biostatyczna. Oznacza to tyle, że stanowi nieprzyjazne środowisko dla rozwoju drobnoustrojów i roztoczy dzięki czemu uzyskujemy na materacach strefę neutralną, w której użytkownik może komfortowo i bezpiecznie wypoczywać. Skład dzianiny stanowi aż w 31% wiskoza bambusowa z bawełną i poliestrem.

Więcej lateksu w Hevea Baby

nowy Materac Hevea Baby

Hevea Baby to jeden z najpopularniejszych modeli materaca w grupie 0+. We wrześniu dzięki liftingowi zyska kolejny 1 cm na wysokości. To tak naprawdę spora zmiana. Przeczytajcie dlaczego.

Materac Hevea Baby wyższy o 1 cm!

Wkład materaca Hevea Baby stanowi płyta lateksu o gęstości około 60 kg/m3. Od początku produkcji tego modelu, czyli od 2007 roku była to płyta 7cm o zróżnicowanej perforacji. Oznacza to, że poszczególne modele mogły nieco różnić się wzorem „otworów” perforacyjnych na powierzchni płyty. Materac lateksowy dla dzieci musi mieć perforację, natomiast jej wygląd i wzór ma znaczenie głównie estetyczne. Nieco inne znaczenie ma ją otwory perforacyjne w materacach dla dorosłych.

Od września materace Hevea Baby urosną o 1 cm. Wkład lateksowy to obecnie płyta docinana z dużej płyty o jednolitej perforacji (monozone) i wysokości 8cm. Dzięki temu zdecydowanie wydłużamy trwałość i żywotność materaca. Wyższy materac to także zdecydowanie mniejsze ugięcie pod ciężarem użytkującego dziecka. Mówiąc inaczej – łatwiej będzie malucha wyciągnąć z „głębin” łóżeczka. Grubsza warstwa lateksu to także większa sztywność materaca. Ma to znaczenie także z uwagi na szczebelki w dostępnych na rynku łóżeczkach. Większość z nich ma rozstaw około 5-6cm. Na koniec najważniejsza informacja – cena detaliczna materaca Hevea Baby nie ulega zmianie. Jednocześnie znika z oferty materac Baby+.

Pokrowce Cashmere Beauty jeszcze we wrześniu!

Szanowni Państwo, informujemy, że Letnia promocja – pokrowce z dodatkiem kaszmiru bez dopłat jest przedłużona do końca września lub wyczerpania zapasów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Hevea Krzyś. Zmiany w produkcie

Hevea krzyś. Materac lateksowo-kokosowy dla dzieci to jeden z najpopularniejszych modeli materaców Hevea dla grupy 0+.  Wprowadziliśmy w nim ważną zmianę.

Hevea Krzyś – opis zmian

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś jest na rynku od 2009 roku. Model jest bardzo popularny, posiada aktualną pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Mata kokosowa lateksowana od tej pory nie będzie doklejona do warstwy kokosowej. Nie wpłynie to na komfort użytkowania materaca a pozwoli znacznie zwiększyć jego trwałość. Dotyczy to zwłaszacza mat kokosowych, które z uwagi na zastosowanie kruchych wiórków orzecha kokosowego są podatne na uszkodzenia. Użytkownik może w każdej chwili, po zdjęciu pokrowca i membrany higienicznej zmienić stronę użytkową maty kokosowej.

Twój Junior i Baby Junior. Nowy numer Lato 2018

W salonach sprzedaży i kioskach już jest do nabycia Junior i Baby Junior. Numer 2, Lato 2018. Zapraszamy do lektury

Baby Junior uczy samodzielności

Temat numeru to jak mądrze uczyć dzieci samodzielości. W numerze wiele informacji jak najlepiej wspomagać rozwój naszego dziecka, tak aby w przyszłości było samodzielne. Obszerny artykuł przygotował ekspert, psycholog Szymon Gajewski. Czy wiecie, że 3-4 latek powinien rozumieć i wykonywać proste polecenia np.: przynieś swpje buty z sypialni. Przeczytajcie. W numerze jest także recenzja polecanej także przez nas książki Wyspani rodzicie autorstwa Suzy Giordano wydanej nakładem PZWL.

Twój Junior na wakacjach

Tematem przewodnim numeru są wakacje. W numerze wiele praktycznych porad do wykorzytsania na wakacjach z juniorem. Między innymi jak uprzyjemnić maluchowi podróż, jak zadba o zdrowy brzuszek na wakacjach, jak chronić przed ukąszeniami owadów no i przede wszystkim jak się nie dać nudzie. Sporo informacji takzę dla rodziców alergików, gdzie kryją się alergeny i jak walczyć z roztoczami.  W części Szlachetne zdrowie jest także poradnik jak wybrać materac dla Juniora. Pamiętajcie aby wbierać materace dopasowane i dedykowane dla juniorów. Takie produkty są mniejsze i lepiej dostosowane dla potrzeb dzieci niż materace do sypialni, zwykle o większej gęstości i sztywniejsze. Redakcja rekomenduje zakup polskiego produktu! Pod wzdlędem jakości nie odbiegaja od produktów zagranicznych a mają o wiele korzystniejszą cenę detaliczną.